www.rockmuzeum.ini.hu
Edda koncertek: 1978. IX. 6-tól ahol nincs () ott Zsöci naplója az alap.

----------------------1974

július
20. Nyíregyházi IP (pr)

augusztus
18. Gyöngyös, IP (Dinnyés Lajos) (pr)
24. Nyíregyházi IP (pr)

november
6. Kurittyán, beatvetélkedő (v)

----------------------1975

július
23. Gyöngyös, IP (pr)

augusztus
10. Gyöngyös, IP (pr)

----------------------1977

május
31. Leninváros, MK (pr)

június
5. Gyöngyös, IP (pr)
12. Gyöngyös, IP (pr)
14. Leninváros, MK (pr)
19. Gyöngyös, IP (pr)
25. Nyíregyházi IP (pr)
26. Gyöngyös, IP (pr)

július
6. Miskolc (pr)
13. Miskolc (pr)
20. Miskolc (pr)
27. Miskolc (pr)

augusztus
16. Kazincbarcika, MK (pr) ("Új Edda"-nak írja pr)
17. Miskolc (pr)
31. Miskolc (pr)

----------------------1978

január
21. Lebesbénye, MH (első "nagyfelállású" Edda, bár itt még Róna a bőgős) (sz, Buksi)
25. Leninváros (Buksi)
27. Nyékládháza (Buksi)

február
3. MKV (Buksi)
4. Tokaj (Buksi)
5. Borsodnádasd (Buksi)
8. Leninváros (Buksi)
9. Mezőcsát (Buksi)
11. Sátoraljaújhely (Buksi)
18. Putnok (Buksi)
19. Tiszavasvári (Buksi)
22. Leninváros (Buksi)
24. Nyékládháza (Buksi)
26. Eger (Buksi)

március
5. Kazincbarcika, MK (pr, Buksi szerint 4-e)
9. ORI vizsga? (Buksi)
17. Kazincbarcika, MK (8 kéz) (pr)

április
18. Leninváros, MK (Vincze Viktória, Ihász Gábor) (pr)
23. Eger, MK (pr)

május
1. Nyíregyházi IP (pr)
14. Kazincbarcika, MK (pr)

június
11. Kazincbarcika, MK (pr)

július
8. Gyöngyös, IP (pr)
16. Nyíregyházi IP (pr)

augusztus
12. Gyöngyös, IP (pr)

szeptember
2. Gyöngyös, IP (pr)
6. Leninváros (Omega) (sz, pr nem ír csak Eddát)
9. Abaújdevecser, Sárospatak
10. Nyíregyháza
11. próba 3tól 6-ig
12. próba 3-tól 6-ig, éjjel rádiófelvétel 5-ig Miskolcon
14. próba 3-tól 6-ig
16. Debrecen
17. Tiszavasvári
20. Sárospatak
21. Miskolc, Hermann Gimnázium
23. Aszaló
24. Kazincbarcika, MK (pr nem)
29. Nyékládháza
30. Alberttelep

október
1. Nagykálló
8. Mezőkeresztes
9. Gyöngyös
12. Leninváros, MK (pr szerint 11.)
15. Kazincbarcika (pr nem)
21. Hajdúböszörmény
22. Balmazújváros
26. Sportcsarnok (Miskolc?)
29. Felsőzsolca

november
4. Rakamaz
6. Hajdúnánás, MK (pr)
11. Debrecen
12. Nagykálló
17. Tokaj
18. Kazincbarcika (pr nem)
19. Aszaló
22. Leninváros, MK (pr is)

december
2. Szentistván
16. 100-as (?)
17. Kazincbarcika, MK (pr is)
23. Poroszló
25. Leninváros, MK (pr is)
26. Mezőkövesd

----------------------1979

január
6. Mezőkeresztes
10. Ifiház (Miskolc?)
12. Hajdúszoboszló
14. Balmazújváros
20. Nyek-Alberttelep
22. Szot (?)
23. Leninváros
24. Sajószentpéter
26. Tokaj
27. Szentistván
28. Balkány
30. Debrecen
31. Nagykálló

február
17. Alberttelep
18. Balmazújváros
24. Polgár
25. Kazincbarcika, MK (pr is)

március
9. Nyomda
10. Bánhorváti
11. Miskolc, Vörösmarty MH
16. Nyék
17. Közgáz (PM) (Olympia, Rolls, East, S.O.S., Pókháló) (Som és Révész fellép a végén Radiccsal állítólag)
24. Kazincbarcika (pr nem)

április
1. Görbeháza
3. Nagykálló
7. Tiszaluc
8. Kazincbarcika (pr nem)
14. Gyöngyös
15. Miskolc, Vasutas MH (KKP) (v)
20. Nyék
21. Tarcal
27. Eger (pr nem)
28. Ózd
29. Alsóvadászi
30. Nyíregyháza

május
1. Debreceni IP (pr)
5. Monok
6. BIP (sz) (valahonnan és valamiért - és már nem emlékszem, miért- korábban azt írtam ide: "kislemez felvétel?". A dátum érdekes, mert ugye a legenda szerint a Piramis Kisstadionos koncertje ütötte az Edda első pesti bemutatkozását. De! Egyrészt ez a dátum nem szerepel a BIP programfüzetben, másrészt a Piramis május 4-5 két nap volt a Kisstadionban. Azt gondolom az Edda pesti premierje június 3-án volt...)
12. Alberttelep
13. Füzesabony, MK (pr is)
19. Valeta
20. FMH (Pókháló, V'Moto-rock - MHV Rockdélelőttje PM is hozza), majd este Eger (pr nem)
23. Balmazújváros
26. Heves
27. Miskolc, Vörösmarty MH
29. Leninváros

június
2. Eger (pr nem)
3. BIP (vendég: Flamingó és a Spirituálé)
9. Jászárokszállás
10. Debrecen
11-13. Balaton, Kiliántelep
16. Abaújdevecser
17. Nyíregyházi IP (pr)
28. Miskolc, Csanyik (Piramis)
30. Abaújdevecser

július
3. Bp
5. Jászberény (Piramis) (en:9) (pr is)
7. Agárd (Generál, Korál) (v, PM)
8. Kazincbarcika (pr nem)
11. Nyíregyházi IP (elmaradt) (pr, v)
14. Fonyód (a balatoni koncertek egy sétahajón mentek (sz))
15. Balatonboglár
16. Akali
17. Lelle
18. Balatonboglár
19. Révfülöp
20. Badacsony
21. Fonyód
22. Balatonboglár
23. Akali
24. Lelle
25. Balatonboglár
26. Révfülöp
27. Badacsony
28-29. Szeged (PM is)
28. Debreceni IP (pr szerint)
31. Cegléd (TV) (sz is)

augusztus
2. Lőrinci IP
11. Nyíregyházi IP (pr) (zs szerint Jászárokszállás)
13. Bélapátfalva
18-20. NDK
26. Budaörs

szeptember
1. Abaújdevecser (KKP), Egercsehi
2. Királd
4. BIP (P. Mobil, HBB, HIT, East) (PM, sz, k is)
8. Debrecen, SZ (pr)
9. d.e. Tatabánya, d.u. Sárospatak
11. Szekszárd
12. Nyíregyháza (elmaradt)
16. Miskolc (Dinamit)
22. BIP (a Piramis) (sz)
23. Alsózsolca
25. BIP (k)
29. Alberttelep

október
5. Kazincbarcika (pr nem)
7. Tokaj
10. Vác
12. Tiszalök
13. Fancsal
20. Jászárokszállás
25. Kazincbarcika (HBB) (pr nem)
27. KEK (IM is)
30. Leninváros

november
3. Tiszanagyfalu
7. Tetétlen, Kaba
11. Püspökladány, Sárrétudvari
15. befejezik a kislemezt a stúdióban (k)
16. Miskolc, IH
17. Dunapataj (HBB)
18. Galgahévíz
24. Hajdúdorog
29. Szeged

december
1. KEK (IM)
13. Gyöngyös
14. Bp, Hazai Fésűsfonó MH
15. Közgáz (IM)
16. Közgáz (Piramis) (v, k is)
19. FMH (a HBB vendége Pataky és Slamovits) (csak k)
22. Berettyóújfalu
23. Szentistván
25. Miskolc, IH (v is)
26. Tatabánya
29. Hajdúszovát, Zsáka
31. Corvin Mozi (Sommal, Révésszel) (2v, pl, k is)

----------------------1980

január
Csinálják az első nagylemezt
19. Sajóhaza
25. Galgahévíz
26. Szombathely
28. Miskolc, Rónay MH (HBB)

február
5. Kiskőrös (Rolls, Mini) (csak PM)
23. Vámosgyörk
28. Sirok

március
5. Kazincbarcika, Egressy Béni MH (v is, pr nem)
8. Farkaslyuk
9. Galgahévíz
13. Cibakháza
15. Albert
16. Hajós, Báta
19. Szekszárd
22. Közgáz (Rockreflektor)
23. Ezres Klub
24-25. Kecskemét
26. Előszállás
27. Tiszafüred
28. Füzesgyarmat
29. Szeghalom
30. d.e. Alkotmány Mozi (Karthago) (MP), Püspökladány (zs)

április
5. FMH (Rockhúsvét) (Láma, Ikarusz, Óceán, Rolls, közben a körteremben Dinamit közönségtalálkozó) (PM is)
6. Corvin Mozi (Slamó énekel) (12:30h) (HBB) (pl is)
7. Corvin Mozi (10h) (HBB) (csak pl)
8. Rózsaszentmárton
11. Zsolca
12. Balkány (IM e napra Ezrest ír)
13. Jászfelsőszentgyörgy (pr is)
15. Salgótarján, Kisternye
16. Apc
18. Kisbér
19. Kál
20. Corvin Mozi
23. Esztergom
24. Pécs
25. Mohács, Farostlemezgyár (pr is)
26. Komárom
27. Mezőcsát
29. Szeged, JATE-Klub (pr)
30. Miskolc (Óceán, BMW) (pr is)

május
1. Nyíregyházi IP (pr)
2. BIP (pr)
3. Szob
5. Zalaegerszeg
6. Nagykanizsa, MK (pr is)
8. Kiskunmajor
10. Kunszentmárton
11. Tatabánya
12. Hatvan (pr nem)
13. Bátya
15. Dunaújváros (pr nem)
17. Miskolc
18. Miskolc, Galgahévíz
24. Abaújdevecser
26. Debreceni IP (pr)
27. BIP (falomlás)
28. Tapolca
29. Pásztó
31. Eger (pr nem)

június
1. Bodrogkeresztúr
2. Fehérgyarmat
3. Szolnok, Vasutasok Szakszervezetének MK (pr)
6. Pécs, IP (pr)
8. Boly
9. Gyöngyös, SZ (csak pr)
10-14. Filmgyár
15. Miskolc (óceán, BMW) (pr is)
16. Sárvár
17. Siklós
18. Mozsgó
19. Komló, SZ (pr is)
20. Csurgó, MK (pr is)
21. Körmend (k alapján Korál, Mini is)
22. Tatabánya
23. Ajka
24. Gura
25. Komárom
26. Szelidi tó (PM szerint Lőrinci)
27. Abasár (PM szerint Csajkovszkij Park)
28. Bogács-Albert
29. Cena (Csehszlovákia)

július
3. meghallgatás a SZU előtt
4. Balatonszemes
5. Rakamaz
6. Galgahévíz
19. Heves
20. d.e. Dorog (PM) este: Tatabánya (zs)
21. Öttevény
22. Látrány (PM szerint Balatonszárszó)
23. Kiskunhalas (PM szerint Rolls is), IP
24. Túrkeve
25. Dunaegyháza
26. Nyíregyházi IP (pr)
27. Pálháza
28. Mátészalka
29. Miskolc, IP (Rocknyár) (pr is)
30. Tiszacsege
31. Lőrinci IP

augusztus
16. Cegléd, Szolidarítási rocknap (PM) (zs nem hozza)
17. Debrecen, Vekeri-tó (Panta Rhei, Skorpió) (pr)
20. Miskolc (csak pr)
20-23. Bulgária (Szófia, Plovdiv, Pleven, Várna, Burgas) (állítólag Zalatnayt kísérték)
23. Nyíregyházi IP (pr)
31. Galgahévíz (PM) (zs nem írja)

szeptember
7. Forráskút
8. Sándorfalva
9. Martfű
10. Csongrád
11. Békés (PM is)
12. Sarkad
13-14. E Klub
15. Gödöllő
16. Dabas (PM szerint Miskolc, IP)
17. Érd
18. Pápa
20. Jánoshalma
21. Szombathely (IM szerint a HBB-vel a Haladás Sportpályán)
22. Tiszaalpár
24. Szekszárd
25. Bp
27. Várklub (PM) (zs nem írja)
28. Kaposvár (pr nem)

október
3. Pápa
4. Galgahévíz
5. Miskolc, SP (csak v)
11. Szolnok, MK Színházterme (pr) (Zsöci nem említi)
18. Csorna, MK (csak pr)
20. Bp, Sportcsarnok - KEK (Lennon emlékest)
20. Győr, Szakmunkástanuló Napok (zs nem hozza, pl 17h, 20h)
26. Uránia Mozi (filmbemutató)
27. KEK (koronázási mise)

november
(Ballagás forgatása, lemezfelvétel kezdete)
11. Kazincbarcika, MK (2ea) (pr)

december
3. egy Pesti Műsor cikkben közlik: Barta katona lett, nem játszik a zenekarral (PM)
20. KEK (East) (csak IM)
26. Uránia, a Ballagás c. film bemutatója
26. Csepeli Munkásotthon (HIT) (csak IM)
27. KEK (Solaris, Dimenzió, P. Box, Korál, V, Moto Rock, LGT) (v)

----------------------1981

január
befejezik a II. nagylemezt
5-8. Moszkva
10-12. Aztrahány
13-16. Volvográd
17-21. Kazan
22-24. Eskar-Ola
25-28. Togliatti-Kujbisev
28-febr. 1. Uljanovszk

február
2-5. Ufa
6-9. Orenburg
10-14. Rjazany
15-18. Voronyezs
19-21. Moszkva (KGST palota)

április
3. Mohács, Farostlemezgyár (csak pr)
26. BIP (Rolls) (csak PM)
30. BIP

április
e hónapban valószínüleg elmaradt pár buli Zsöci keze miatt a BIP-ig
11. KEK (PM)
20. Eger, SP (zs és PM, pr nem)
25. Várklub (PM)
30. BIP (PM)

május
1. Nyíregyházi IP (pr)
2. Miskolc, Gárdonyi IP (PM, v is)
3. Tatabánya
4. Kecskemét
6. Érd
7. Dunaújváros (HBB) (pr is)
12. Kaposvár (pr nem)
13. Csepel, IP (csak PM)
13. Veszprém
14. Jászapáti
15. Kazincbarcika (pr nem)
16. Leninváros
17. Hort
20. Szigetvár
21. Mohács (pr nem)
22. Kadarkút
24. Siklós
26. BIP (PM, v is)
27. Hatvan (pr nem)
29. Komárom (HG szerint 28.)
31. Gödöllő, Moziudvar (East) (csak PM, valszleg elmaradt)

június
1. Marcali
2. Pécs
4. Csepel, IP (Prognózis, Missió) (PM, VI)
5. Tátra Mozi
6. Újpalota-Kőbánya
7. Gödöllő, MK (csak PM)
7. Alkotmány
21. Galgahévíz, Sportpálya (Mini) (csak PM)
25-től a Skorpióval VIII. 10-ig ORI turné
25. Balassagyarmat, SZ (PM is)
26. Mohács, SZ (PM is)
27. Dorog (csak PM, filmfelvétel a koncerten a Pártfogolthoz)
28. Szombathely, Művelődési és Sportház (PM is)
29. Székesfehérvár, Vidámpark (PM is)

július
1. Szeged, SZ (esőnap: 4) (Skorpió) (PM is)
2. Gyula, SZ (PM is)
3. Békéscsaba, SZ (PM is)
5. Balatonföldvár
6. Siófok
7. Pécs, Szabadtéri Táncszín (pr, PM)
8. Balatonboglár (PM is)
11. Nyíregyházi IP (pr)
12. Nyíregyháza (ezt pr nem hozza)
13. Kisvárda (PM szerint Dinamit)
15. Miskolc (Skorpió) (pr is)
16. Eger (pr nem)
18. Kecskemét, MK (2 buli) (Skorpió) (PM, pr is)
19. Dunapataj (eső)
20. Makó, SZ (pr, PM is) (en:24)
21. Bonyhád
22. Salgótarján, SP (PM is)
23. Kaposvár, Csiky Gergely Színház (PM is, pr nem)
25. Balatonlelle (PM is)
27. Veszprém (PM is)
29. Balatonfüred (PM is)
30. Fonyód (PM is)

augusztus
1. Siófok (en:9) (PM, pr is)
2. Keszthely (PM is)
3. Pápa, SZ (PM is)
5. Pétfürdő, SZ (PM is)
6. Székesfehérvár (PM is)
7. Tata, SZ (eső: 11.) (PM, v is)
8. Balatonfüred (PM is)
10. Balatonlelle (PM is)
22. Hajógyári sziget (Bergendy, P. Box, KKP, Skorpió, KFT, Korál, Mini, Saturnus, V'Moto-rock, East, P. Mobil, HBB) (v)
26. Komárno
27. Bojnice
28. Érsekújvár
29. Sahi-Léva
30. Sturovo (Párkány)

szeptember
4. Ózd
5. Alberttelep
6. Mezőkövesd
12. Kisstadion (Skorpió, Wir) (pl is)
13. Kisstadion (csak sz)
19. Miskolc
20. BIP (Tűzkerék, Prognózis) (csak sz
24-30. Katowice

október
3. KEK (TV) (KFT) (PM is)
5. Fimgyár TV
6. Mándok
7. Vásárosnamény (pr nem)
9. Szerencs
10. Sánkmajtis
16. Kolárovo-Komárno
17. Sturovó
18-19. 8 buli Szlovákiában
20. Miskolc
30. Miskolc, Molnár MH (csak pr és k)

november
16. Gyöngyös, MG Főiskola Aulája (PM, Zsöcinél 17.)
18-26. Csehszlovákia

december
14-20. Lemezgyár (angol)
21. Encs
22. Bodrogkeresztúr, Rakamaz
23. Miskolc (Skorpió)
25. Edelény, Izsófalva
26. KEK (díjátadás)

----------------------1982

május
1. Nyíregyházi IP (pr) (Zsöci nem hozza)
22. Sátoraljaújhely (Első buli Fortunával) (v)
23. Nyírmada
24. Nagykálló
25. Nyíregyháza
26. Izsófalva
29. BS
30. Abony
30. Tatabánya, SZ (PM, zs nem)
31. Százhalombatta 31. Esztergom, SZ (PM, zs nem)

június
1. Kunszentmárton (v, PM is)
2. Szolnok, SZ (Rockwell) (pr, PM is)
3. Miskolc, Vasas MH (Rolls) (csak pr)
3. Dunaújváros (Rockwell) (PM, pr is)
4. Balassagyarmat (Rockwell) (PM, pr is)
5. Székesfehérvár
6. Szigetszentmiklós
8. Szigetszentmiklós, Csepel Autó MK (PM, pr, zs nem)
9. Vác, Madách MK (PM is)
10. Dunaharaszti, MK (PM is)
11. Ajka, MK (pr, PM is)
13. Szombathely, SZ (PM is)
14. Győr, MK (2ea.) (PM, v is)
16. Mezőtúr
16. Jászberény, SZ (PM, v, zs nem)
17. Jászberény
18. Csongrád, IH (PM is)
19. Szeged, SZ (PM, zs nem)
20. Miskolc

július
9. Miskolc (csak pr)
12. Szeged, SZ (PM, zs nem)
12. Siklós, Várszínpad (csak PM)
13. Balatonalmádi, Panoráma Klub (PM is)
14. Bakonyszombathely, MH (PM, zs nem)
17. Siklós
18. Komárom, SZ (PM is)
18. Tatabánya, SZ (PM, zs nem)
19. Dorog, J.A. MK (PM is)
20. Békés, SZ (PM, pr is)
21. Kölesd, MH (PM is)
22. Székesfehérvár, Vidám Park (PM is)
24. Kecskemét, SP (pr is)
25. Fonyód, SP (PM, zs nem)
26. Enying, SZ (PM, zs nem)
27. Komló, SZ (PM is, de pr szerint 25.)
28. Pécs, IP (csak pr, PM)
29. Balatonszemes, MK (csak PM)
29. Mohács
30. Balatonlelle, SZ (PM is)
31. Zalaegerszeg, SZ (PM is)

augusztus
1. Enying
4. Pécs
7. Veszprém
10. Kaposvár (pr nem)
12. Makó, SZ (PM is)
13. Putnok
14. Baktakék
15. Kazincbarcika
17. BIP (Rockwell, Bergendy, Tűzkerék) (PM is)
18. Nagyszénás, MK (PM is)
19. Szombathely (Lord, Skorpió, Solaris, HBB, Rolls) (csak pr)
19. Balatonfüred, SZ (PM is)

szeptember
4. Miskolc, Csanyik (HBB, Skorpió, Rolls, East, Bikini, 100 Folk Celsius, Saturnus, Vujisics, Bacillus Jazz Group) (pl)
15. Kisvárda
16. Korány
18. Mezőcsát
19. Füzesabony
20. Fehérgyarmat
23. Csepel, Papirgyári Strand (PM is)
24. ELTE (PM is)
25. E-Klub (P. Box) (v, PM is)
26. Egyek, mozi (PM, zs nem)

október
28. Bp, XXII ker MK (PM is)
29. Békéscsaba, Téglagyári MH (PM is)
30. Galgahévíz, Kodály MK (PM is)
31. Új Várklub (PM is)

november
1. Csili (PM is)
2. Kiskunmajsa, MK (PM is)
3. Eger, Finomszerelvény MH (PM is, pr nem)
4. Jászfényszaru MH (PM is)
5. Dunavecse, MH (PM is)
17. Szabadszállás
18. Hódmezővásárhely, MK (PM is)
19. Mór, MH (PM is)
20. Tiszakécske
21. Ezres (PM is)
22. Cibakháza
23. Heves, MH (PM is)
24. Szeghalom, MK (PM is)
25. Baja, Tóth Kálmán Szakközépiskola (PM is)
26. Győr, KTMF-aula (PM, v is)
27. Közgáz Klub (PM)
28. Lakitelek, MH (PM)
29. Fót

december
3. Szeged
6. Debrecen
6. Szeged, IH (csak pr)
7. Mezőtúr
8. TV
16. Mezőhegyes
18. KEK (Prognózis) (platinalemez átvétele)
19. Tatabánya
23. Sajószentpéter
25. Miskolc, SP (Mini) (PM, pr is)
26. FMH (Prognózis) (PM, IM, VI, 2v is)
27-28. Bp, Alfa Mozi (PM is)

----------------------1983

január
14. Nagykálló
15. Lebesbénye
18. Vásárosnamély
19. Sárospatak
20. Encs

február
5. Miskolc (rádiófelvétel)
6. Szolnok

március
7. a III. lemez felvétele az Omega stúdióban
26. ELTE (v szerint Mini is és Pege)
28. Gyöngyös
29. Kazincbarcika
31. Ebes

április
1. Jászalsószentgyörgy (pr)
2. Bp, Új Vár Klub (csak v)
5. Miskolc (pr is)
8. Hatvan (klub) (pr nem)
9. Megyasszó
10. Poroszló
13. Szigetvár
14. Villány
15. Pécs, Nevelési Központ (pr)
16. Boly
17. Drávafok
18. Megjelenik a III. nagylemez (k)
22. ELTE (R-Go) (pl is)
30. BIP (Skorpió, Viki és a Flört, Prognózis) (PM is)

május
1. Nyíregyházi IP (pr)
3. Kisvárda
4. Izsófalva
6. Sirok
8. Kapuvár

június
2. Dombóvár
3. Pécs, IP (pr)
4. Mohács, MK (pr is)
5. Hidas
6. Vízvár
7. Nagykanizsa
8. Harkány
9. Lengyel, Szekszárd
13. Balassagyarmat, SZ (csak pr)
18. Miskolc, Gárdonyi IP (lemezbemutató) (RB emlékzenekar) (pl is)
30. Füzesabony (v, pr, de zs nem)

június
szabadság egész hónapban

július
16. Gyula, SZ (PM)

augusztus
4-5. Velence
9-18. próba minden nap
17. BIP (csak pr)

szeptember
3. Miskolc, Salakmotorpálya (10 éves fesztivál) (Gépfolklór, R.B. emlékzenekar, HBB, Sirokkó, Skorpió, P. Mobil, Omega, Mini, East) (pl is)
9. Dédestapolcsány
10. Nyíregyháza
11. Tarnalelesz
17. Alberttelep
24. BIP (v, PM)

október
6. Dunaharaszti
19. Mátészalka
20. Fehérgyarmat
21. Záhony
22. Nagykálló
23. Püspökladány
24. Debrecen
27. Devecser
28. Tatabánya
29. Pannonhalma
30. Csepel

november
4. Győr, Vasutas MH (v, pr is)
5. Bp, Vár
6. Galgahévíz
8. Mórahalom
9. Hódmezővásárhely
10. Szeged
11. ELTE
12. Pilisvörösvár
13. Nyergesújfalu
14. Bugyi
17-20. Vasas
25. Ibrány
26. Rakamaz
27. Nyírtelek
28. Püspökladány
29. Újfehértó
30. Vásárosnamény

december
1. Szeged
2. Dévabánya
3-4. Egyetemi színpad (sz)
8. Kazincbarcika (pr nem)
9. Jászfényszaru
17. Miskolc (búcsú)
19. Gyöngyös (v)

----------------------1984

májustól novemberig Pataky Attila Norvégiában vendéglátózik Tüsivel és Csillag Endrével

----------------------1985

április
14. Szeged, IH (pr, sz)
16. Hódmezővásárhely (sz)
17. Kiskunmajsa (sz)
18. Győr, KTMF (sz, v)
19. Pápa, Textiles MH (sz, pr)
20. Devecser (sz)
22. Csorna (sz)
26. Bp, Államigazgatási Főiskola (sz)
28. Kazinbarcika (sz)
29. Fehérgyarmat (sz)
30. Nyírbátor

május
(PM egész hónapra L. M. System nevű zenekart hozza előzenekarnak)
1. Nyíregyházi IP (pr, sz, erre a napra Veszprém pr-je is hoz ilyet: "Edda II.")
2. Kecskemét (sz)
5. Veszprém (sz)
6. Ajka (pr, sz)
7. Kaposvár, MK (sz, pr)
8. Pécs, IP (PM)
10. Miskolc (sz, PM)
10. Pécs, IP (pr)
13. Hatvan (sz, PM)
15. Nádudvar (sz, PM)
16. Balmazújváros (sz, PM)
17. Nyírbátor (sz, PM)
19. Debrecen, SZ (pr, sz, PM)
20. Püspökladány (sz, PM)
23. Balassagyarmat (sz, PM)
24. Budakalász (sz)
26. Százhalombatta, SP (v is, PM szerint 25)
30. Berzence, MH (PM)

június
3. Berzence (sz)
4. Nagykanizsa, Hevesi MK (sz, PM, pr, v)
6. Berzence, Zrínyi MH (pr)
7. BS (sz, PM)
14. Nagykanizsa (v)
14. Tatabánya (sz, PM)
15. Gödöllő (sz)
18. Pilisvörösvár (sz)
20. Szolnok, SZ (pr, sz, PM)
21. Jászapáti (sz)
28. Pécs, IP (pr, sz)
29. Komló (pr nem)

július
1. Baja (sz)
6. Dunapataj (PM is)
11. Miskolc (v)

augusztus
9. Fonyód, SZ (sz, PM)
10. Boglárlelle (sz) (PM szerint Balatonlelle)
12. Kiskunfélegyháza, SZ (sz, PM)
16. Balatonföldvár (sz, PM)
18. Siófok (sz, PM)
19. Agárd (sz, PM, k szerint elmaradt)
21. Bükkfürdő, MK (PM, k szerint elmaradt)
22. Vasvár, MK (PM, k szerint elmaradt)
23. Fertőszentmiklós, SZ (PM, k szerint elmaradt)
24. Rábaparty, SZ (PM, k szerint elmaradt)
25. Nyíregyháza (sz, PM, k szerint elmaradt)
26. Sátoraljaújhely (sz, PM)
27. Nyíradony (sz, PM)
29. Békéscsaba, SZ (esőnap: IX. 1.) (pr, sz, PM)
31. Nyíregyházi IP (pr)
31. Rábapataj (sz)

szeptember
1. Kemenesszentpéter (sz)
2. Fertőszentmiklós (sz)
3. Vasvár (sz)
6. Ikarus MH (Hipnózis, Beat Zenekar) (PM)

október
21. Salgótarján, JAMMK (sz, pr)
22. Jászberény, Hűtőgépgyári Munkás és IH (pr, sz) 31. Kecskemét, MK (PM)

november
1. Makó (sz, PM)
2. Szeged, IH (pr, sz, PM)
3. Hódmezővásárhely (sz, PM)
4. Kiskunfélegyháza (sz, PM)
8. Bp, Ráday Klub (sz, PM)
10. Bp, Lágymányos (sz, PM)
11. Pásztó (sz)
13. Miskolc, Vasas MK (sz, PM)
14. Mezőkövesd, MH (sz, PM)
15. Dédestapolcsány, MH (sz, PM)
16. Kisterenye, MH (sz, PM)
17. Ózd, MH (sz, PM)
18. Leninváros, MK (PM)
19. Mezőcsát, MH (sz, PM)
20. Edelény, MH (sz, PM)
21. Kazincbarcika, MK (sz, PM, pr)
22. Szerencs, Cukorgyári MH (sz, PM)
25. Békéscsaba, Téglagyári MH (pr, sz, PM)
27. Szarvas, MH (sz, PM)
28. Gyöngyös, Főiskola (sz, PM)
30. Nyírábrány
30. Berettyóújfalu, MH (PM)

december
1. Berettyóújfalu (sz)
2. Hajdúböszörmény, SP (sz, PM)
3. Nagykálló (sz)
4. Pécs, Nevekési Központ (sz, PM, v)
5. Szekszárd, MK (sz, PM)
6. ELTE Klub (PM)
7. Új Várklub (sz, PM)
8. Cegléd (PM)
9. Győr, Vasutas MH (sz, PM, v)
10. Mosonmagyaróvár, MH (sz, PM)
11. Celldömölk (sz)
12. Székesfehérvár (sz)
17. Pecsa (sz, PM)
18. Tamási, MK (sz, PM)
19. Kaposvár, IH (sz, PM)
20. Dunakeszi (sz)
21. KEK (sz, PM)
22. Ercsi, MH (sz, PM)
26. BS (sz, PM)

----------------------1986

február
3. PIK rockklubban vendég Pataky (PM)

március
2. Hajdúnánás, MK (pr)
10. Csongrád (sz)
11. Cibakháza (sz)
12. Bp (sz)
13. Mór (sz)
14. Tápióbicske (sz)
16. KEK (sz)

április
13. Zalaegerszeg (sz, j)
14. Körmend (sz)
17. Rétság (sz)
18. Szob (sz)
19. Körösladány (sz, v)
20. (a déli órákban) Vésztő (sz, v)
24. Bősárkány (sz)
25. Újkér (sz, pr)
26. Nagykáta (sz)
28. Marcali (sz)
29. Nagykanizsa, Olaj MH (sz, pr, j)

május
a hónapban végig a Bikinivel és a Tátrai-Török Tandemmel (két könyv nem pontosan azonos dátumokat hoz e hónapra)
2. Encs-Abaújdevecser, SZ (sz)
3. Szekszárd (sz)
4. Salgótarján (sz)
5. Kaposvár, SP (Bikini, Tandem, Inverzió) (sz, pr)
7. Esztergom (sz)
9. Bp (sz)
10. Győr, Vasutas MK (sz, v szerint 16.)
11. Szombathely, Művelődési és Sportház (sz)
12. Nagykanizsa (sz, j)
13. Marcali (sz)
16. Miskolc, Gárdonyi IP (sz)
17. Nyíregyházi IP (Diktátor, Kis vörös kakas) (pr, sz)
18. Debrecen, SZ (sz)
19. Békéscsaba, SZ (sz)
22. Székesfehérvár (sz)
23. Szolnok, SZ (WU-2) (pr)
24. Szeged, SZ (sz)
25. Pécs, IP (sz, v szerint 29.)

június
1. Vecsés (sz)

augusztus
5. Márianosztra (Börtönrock) (sz)
8. Siófok (sz)
10. Sellye (sz)
11. Harkány (sz)
14. Vonyarcvashegy (sz)
15. Balatonföldvár (sz)
16. Fonyód (sz)
19. MTK Pálya (Rod Stewart) (sz)
20. Siófok (sz)
21. Velence (sz)
23. Simontornya (sz)
28. Sárvár (sz)
30. Hajdúszoboszló (sz)
30. Nyíregyházi IP (Omega) (pr, sz nem hozza)
31. Tiszavasvár (sz)

október
20. Vác (sz)
21. Bp, Zalka Főiskola (sz)
24. Bp, E Klub (sz)
25. Bp, Új Várklub (sz)
31. Sirok (sz)

november
1. Bp. Semmelweis Egyetem (sz)
2. Bácsalmás (sz)
3. Kiskunhalas (sz)
4. Tompa (sz)
5. Mohács (sz, v, pr)
7. Polgár (sz)
8. Vámospércs (sz)
9. Derecske (sz)
10. Hajdúböszörmény (sz)
11. Kisvárda (sz)
12. Hajdúnánás, MK (pr, sz)
14. Fehérgyarmat (sz)
15. Nyírbátor (sz)
16. Vaja (sz)
17. Nyíregyháza (Sirokkó) (sz, v, pr nem hozza)
18. Túrkeve (sz)
19. Kőszeg (sz)
20. Zalaegerszeg (Bikini) (sz, j)
22. Galgahévíz (sz)
24. Kiskunmajsa (sz)
25. Szeged (sz)
28. Ercsi (sz)
29. Nagykáta (sz)
30. Újhartyán

december
3. Inota (sz)
4. Tatabánya (sz)
6. Sajószentpéter (sz)
7. Ózd (sz)
8. Miskolc, Vasas (sz)
9. Kazincbarcika (sz)
10. Sárospatak (sz)
11. Mezőkövesd (sz)
12. Szerencs (sz)
15. Nagykanizsa (Bikini) (sz, j)
17. Lajosmizse (sz)
21. Pecsa

----------------------1987

január
26-27-28. BS (Deep Purple-lel) (v, sz)

február
16-22. Svájc (Bazel, Zürich, Bern) (sz)

március
20. Kecskemét, GAMF (15h) Pataky az Edda film bemutatóján (pl)
27. Pecsa (sz)

április
13. Tatabány (sz)
15. Oroszlány (sz)
16. Szombathely (sz)
17. Domony (sz)
18. Bp, Várklub (sz)
21. Kiskőrös (sz)
22. Szeged, IH (pr, sz)
23. Hódmezővásárhely (sz)
24. Csorvás (sz)
25. Jászkarajenő (sz)
27. Cibakháza (sz)
28. Mátészalka (sz)
29. Vásárosnamény (sz, pr)
30. Záhony (sz)

május
1. Nyíregyháza, SZ (v, sz)
2. Nádudvar (sz)
3. Komádi (sz)
6. Kecskemét (sz)
7. Tiszakécske (sz)
8. Gödöllő (sz)
9. Dunavecse (sz)
11. Jászberény (sz)
11. Jászkisér, MH (pr)
13. Szigetvár (sz)
14. Komló (sz, pr nem)
15. Pécs, IP (pr, sz)
16. Harkány (sz)
17. Barcs (sz)
18. Kaposvár, MK (sz, pr)
19. Nagyatád (sz)
20. Balatonszemes (sz)
22. Kisújszállás (sz, pr)
23. Körösladány (sz)
24. Mezőhegyes (sz)
25. Győr, PSVMK (sz, pr)
27. Sátoraljaújhely (sz)
28. Miskolc, Vasas (sz)
29. Putnok (sz)
30. Abaújdevecser (sz)
31. Alberttelep (sz)

június
1. Békéscsaba, SZ (pr, sz)
4. Eger (sz)
5. Körmend (sz)
5. Pecsa (Ossian) (k)
6. Tápiószecső (sz)
7. Veszprém, VMK (sz, pr)
8. Gyöngyös, SZ (csak pr)
9. Balassagyarmat (sz)
10. Gyöngyös (sz)

július
4. Sopron, SP (Ossian, Axe) (Ga, v)
25. valahol Ausztriában egy fesztiválon (v)

augusztus
2. Hatvan, SZ (pr)

szeptember
28. Cegléd, Tornacsarnok (pr)

november
24. Pécs, SP (pr, v)

december
4. Marcali, MK (Tátrai band) (pr)
10. Győr, VMH (pr)
13. Szolnok, SP (pr)
15. Nagykanizsa, MK (2ea.) (pr)
16. Békéscsaba, SP (pr)
17. Debrecen, SP (pr) (v szerint előzenekar a Tátrai Band volt, még Vertigh Józsival)
18. Debrecen, IPK, közönségtalálkozó, dedikálás (k)

----------------------1988

január
7. Nagykanizsa (Tátrai Band) (pr)
21. Bólyban beszélgetés Patakyval, Gömörivel (v)

április
17. Jászkisér, MH (pr)
20. Érd (pr)
23. Harkány (v)
28. Győr, VMH (pr)

május
1. Nyíregyházi IP (pr)
1. Leninváros, MK (pr)
27. Pécs, IP (pr)
31. Szeged, IH (pr)

június
3. Gyöngyös, SZ (pr)

július
19. Balatonfüred, SZ (pr)

november
14. Pécs, SP (pr)
15. Nagykanizsa, Olaj MH (pr)

december
2. Kisújszállás, MH (pr)
6. Győr, VMH (pr)
15. Nagykanizsa, Olajipari MK (lehet, hogy november) (pr)

----------------------1989

június
21. Balassagyarmat, Sz (PM)
22. Tatabánya, Sz (PM)
23. Dabas, Sz (PM)
24. Mezőkövesd, Sz (PM)
29. Hatvan, Sz (PM)
30. Ózd, OKSE Stadion (PM)

július
1. Szeged, Építők SP (PM)
2. Kalocsa, Sz (PM)
5. Gyula, Sz (PM)
7. Pataki Attila, Ménfőcsanak ÁMK, Polip Klub
9. Agárdi popstrand (PM)
13. Kiskunfélegyháza, Sz (PM)
14. Debrecen, Sz (PM)
15. Nyíregyháza, Sz (PM, pl)
18. Keszthely, Sz (PM)
20. Sopron, SP (PM)
21. Balatonfüred, Sz (Kuroshio?) (PM)
25. Balatonföldvár, (Kuroshio?) Sz (PM)
29. Várpalota, Sz (Kuroshio?) (PM)
30. Siófok, SZ (Kuroshio?) (PM)
31. Balatonfüred, Sz (PM)

augusztus
19. Margitsziget, Úttörőstadion (Amatőr zenekarok bemutatója: Kentaur,Fix, Step stb.) (PM)

október
13. Közgáz (PM)
20. Dorog, MIM MK (PM)
28. Új Várklub (PM)
30. Miskolc, Vasas MK (PM)

november
4. KEK (PM)
5. Nagykanizsa, Olaj MH (pr)
6. Zalaegerszeg, SP (j, PM)
10. Simontornya, MK (PM)
11. Érd, MK (PM)
17. Oroszlány, MH (PM)
21. Szabadszállás, MK (PM)

december
1. Bp. XVII. Újlak u.i Ált. Isk. (PM)
2. Veszprém, SP (PM)
4. Szolnok, Vasutas MH (PM)
5. Szeged, IH (pr, PM)
6. Békéscsaba, IH (PM)
14. Balmazújváros, MK (PM)
14. talán Hajdúböszörmény (v)
15. Nyírbátor, Tornacsarnok (PM)
16. Tiszaföldvár, MK (PM)
17. Cegléd, MK (PM)
22. Szabó Pál MH - BKV Klub (PM)

----------------------1990

június
1. Kisstadion (v)

július
19. Nyíregyházi IP (pr)

november
27. Hajdúnánás, MK (pr)