www.rockmuzeum.ini.hu

P. Mobil koncertek (1976, 1977 és 80 Samuka naplói alapján, a többi magját Schuster Lóri naplója adja 1985-ig azzal, hogy 1978-ból és 1979-ből később előkerült Samu naplói, azokat összevetettem.)

----------------------1973

május
1. Megalakulás, Csepel
27. Ganz Mávag

június
3. CSIP (pl is)
10. Diósgyőri Rockfesztivál
11. BIP (Generál) (pr is)
17. CSIP (pl is)
23. Jászfelsőszentgyörgy
24. CSIP (pl is)
27. BIP (pr)

július
1. CSIP
3. LIP (pl is)
10. LIP (pl is)
15. CSIP
17. LIP (pl is)
22. CSIP
24. LIP (pl is)
25. BIP (Vulkán) (csak pr)
29. CSIP
31. LIP (pl is)

augusztus
1. BIP (pr)
7. LIP (csak pl)
8. BIP (pr)
12. CSIP
14. LIP (csak pl)
15. BIP (pr)
18. Bag
19. Jászfelsőszentgyörgy 20h-tól
21. LIP (csak pl)
22. BIP (pr)
28. LIP (csak pl)
29. BIP (pr)

október
15. Ganz (Bergendy) (pl)
28. Ganz
30. FMH (Skorpió) (csak pl)
30. ESZ (Vadmacskák) (PM)

november
4. Ganz 5-7h
6. ESZ (Amphora, Vadmacskák) 19h (PM, pl is)
10. Bag 20-24h

december
2. Ganz 5-7h
23. Bag
26. MOM (Gemini, Vadmacskák, Syconor, Skorpió) (pl, sch nem)
26. ESZ (Skorpió) (pl)

----------------------1974

január
1. Ganz
3. 8h-10h Radnóti
4. 10h Radnóti, 19h Boldog
17. 8h-10h Radnóti
19. Szentes

február
3. Ganz
4. Békéscsaba, IH (Skorpió) (csak u)
7. Tatabánya, Népház (Skorpió) (u)
10. Bag
16. Kaposvár, Munkácsy Gimnázium
25. Szolnok, MK (Skorpió) (csak pr és pl)
28. Baja, József Attila MK (Skorpió) (csak pr)

március
2. Dunaegyháza
3. Ganz
Itt merül fel Pálmai Zoltán telefonszáma először
23. Boldog
24. Sportcsarnok (Skorpió) (csak pl)
26. Kunhegyes
30. Jászfelsőszentgyörgy
31. ESZ

április
11. próba 9-14h
12. próba 9-14h
16. próba

május
1. BIP (Omega, Beatrice) (pr) (sch szerint Gemini, Omega)
5. Ganz
8. BIP (Mini) (pr is)
15. BIP (Beton) (pr is)
18. Dunaegyháza
19. CSIP (csak pl)
22. BIP (érdekes emberek bemutatása: Colombus) (pr is)
29. BIP (pr is)

június
1. CSIP (Mini?, Beatrice?) (pl is)
8. Budaörs
12. BIP (Mini) (pr is)
15. Jászfelsőszentgyörgy
16. Budaörs (v is Pálmai, Sándor József, Bencsik, Huszár Györgyi, Vikidál, Schuster)
19. BIP (pr is)
22. Békéscsaba, IP (u is)
26. BIP (pr)
28. Nyíregyháza
29. Balatonföldvár

július
8. Kaposvár
10. BIP (pr nem hozza)
13. LIP (Skorpió)
14. Dunaújváros
17. BIP (S.O.S.) (pr is)
24. BIP (Mini) (pr is)
27. Jászfelsőszentgyörgy
28. CSIP (csak pl)
31. BIP (Interbrass) (pr is)

augusztus
7. BIP (Mini) (pr is)
10. Szolnok, IP (u is)
14. BIP (Sprint) (pr is)
19. Dunaújváros
21. BIP (Mini) (pr is)
24. Békéscsaba, IP (pr, u)
26. Kaposvár
27. 10h próba
28. BIP (Pege) (pr is)

szeptember
4. BIP (Pege) (csak pr)
10. BIP (Pege) (pr is)
11. BIP (Mini) (csak pr)
12. 22-es stúdió 2 felvétel
18. BIP (Mini) (pr is)
23. Kaposvár
25. BIP (Pege) (pr is)
27. Győr

október
4. 14h Metró
6. Metró
13. Metró
19. Hódemezővásárhely
27. Metró
29. 9-14h próba

november
3. Ganz
7. 10h próba
24. Újpesti Mozi

december
6. Rózsa MH
8. Metró
13. Esztergom, MK (Mini) (csak pr)
15. Metró
20. Csepel, Martos Flóra
21. 11h Corvin Mozi
22. Metró
25. Hódmezővásárhely
26. Jászfelsőszentgyörgy
29. Metró

----------------------1975

január
3. Bag
8. Csili
10. Kiskunhalas
15. Csili
19. ESZ (Fonográf)
19. Salgótarján
22. Csili
23. Hévízgyörk
24. Szentes
25. Bag (lehet, hogy február 1)
29. Csili

február
7. Békéscsaba (valami gimi)
8. Tótkomlós
19. ESZ (PM is)
21. Budaörs
28. Budaörs

március
16. Metró Klub (PM)
23. Metró Klub (PM)
29. Jászfelsőszentgyörgy
30. Metró Klub (PM is)

április
6. Metró Klub (PM)
12. Bercsényi
20. Metró Klub (PM)
25. Érd 12h

május
1. Csepeli IP (IM is)
4. Metró (Szénich trió)
8. LIP (PM is)
18. Dunaújváros (IM)
22. LIP (Spirál) (PM)
29. LIP (Spirál) (PM)
30. Miskolc

június
5. LIP (Spirál) (PM)
12. LIP (Spirál) (PM)
15. Metró Klub (PM)
17. erre a napra két szám van felírva: Shankin All Over, I'm A Man
19. LIP (Spirál) (PM is)
20. Miskolc (pr is)
22. Metró Klub (PM)
26. LIP (Spirál) (PM)
29. Metró Klub (PM)

július
2. Szolnok, IP (pr)
3. Cegléd, IP (pr, u is)
5. Kőbányai IP (PM)
6. CSIP (Ex-vér, Volvo) (PM, pl is)
11. Miskolc (csak pr)
12. Kőbányai IP (PM)
13. CSIP (Ex-vér, Volvo) (PM, pl is)
20. CSIP (Ex-vér, Volvo) (csak pl-k)
27. CSIP (Ex-vér, Volvo) (csak pl-k)
29. Badacsony (PM)

augusztus
3. CSIP (Apolló '74, Volvo, Ex-vér) (pl is)
7. LIP (Spirál) (PM is)
10. CSIP (Apolló '74, Volvo, Ex-vér) (csak pl-k)
14. LIP (Spirál) (PM)
17. CSIP (Apolló '74, Volvo, Ex-vér) (pl, PM is)
21. LIP (Spirál) (PM)
24. CSIP (Apolló '74, Volvo, Ex-vér) (PM, pl is)
28. LIP (Spirál) (PM)
29. Miskolc
31. CSIP (Apolló '74, Volvo, Ex-vér) (PM, pl is)

szeptember
3. Cegléd, IP (pr is)
4. LIP (PM is)
7. LIP (Skorpió) (PM)
17. LIP (PM)
18. Újpesti Munkásotthon
21. Metró Klub (PM is)
28. Metró Klub (PM is)

október
2. Újpesti Munkásotthon (PM is)
5. Metró Klub (PM is)
6. Szolnok, MK (u szerint betegség miatt elamardt, 17-én pótolják)
9. Újpesti Munkásotthon
10. Érd
12. Metró Klub (PM is)
19. Metró Klub (PM)
22. próba 14h
23. Újpesti Munkásotthon
26. Metró Klub (PM is)
30. Újpesti Munkásotthon
31. Miskolc, Gárdonyi MH (pr)

november
2. Metró Klub (PM is)
8. KEK
9. Metró Klub (PM is)
15. Debrecen
16. Metró Klub (PM is)
23. Metró Klub (PM is)
27. Újpesti Munkásotthon
28. Miskolc, Gárdonyi MH (csak pr)
30. Metró Klub (PM is)

december
6. Danuvia
7. Metró Klub (PM is)
14. Metró Klub (PM is)
17. Salgótarján, Kohász MH (u is)
21. Metró
25. Miskolc, Gárdonyi MH (csak pr)

----------------------1976

január
4. Bag
8. Csili
9. Érd, Hort
10. Kiskun(?)
14. Recsk
16. Budaörs (Skorpióval?)
17. Jászberény
20. Leninváros, MK (Skorpió) (pr is)
21. Verpelét
23. Hévizgyörk
24. Szentes
27. Borsodnádasd
28. Abasár, Tisztiklub (csak Samu)
28. Pásztó, MK (csak sch és u)
30. Miskolc
21. Metró

február
2. Szurdokpüspöki(?)
11. Rétság
13. Érd (sch és Samu, u szerint viszont - talán - Budaörs)
14. Ganz
16. Egercsehi
16. Metró (v)
20. Miskolc
21. Szentes
23. Budaörs (felvétel)
24. Budaörs (felvétel)
28. Budaörs

március
1. Szurdokpüspöki
5. Metró
6. Mezőcsát
7. Hatvan (pr nem)
10. Petőfibánya
12. Érd
13. E Épület
20. Gödöllő
22. Füzesabony, Maklár
26. Miskolc, Gárdonyi MH (pr is)
27. Harta
29. Jászberény, Jászalsó

április
2. Budaörs
3. Kiskunhalas
5. Csili
8. Csili
9. Érd
10. Szentes
11. Metró
14. 17-22h rádiófelvétel (Hajsza, Kétforintos dal TV felvételhez)
17. Győr
18. Miskolc
19. KEK
20. 16h próba
21. Gödöllő
23. 16h próba
24. Hódmezővásárhely
25. Metró Klub (csak v)
26. 16h próba

május
1. Miskolc (pr is)
4. Csili?
5. Tatabánya, IP (u is)
6. LIP
7. Miskolc (pr is)
8. Jászapáti
9. Metró
10. Kaposvár
12. Dunaújváros
13. LIP
14. Miskolc (pr is)
15. Kiskunhalas
19. Tatabánya
20. LIP(?)
21. Miskolc (pr is)
22. Jászárokszállás
26. Dunaújváros
28. Miskolc (pr is)
29. Harta
30. Esztergom

június
1. BIP (Syrius, Mini) (pr is)
2. Tatabánya
4. Miskolc (pr is)
5. Landler Gimnázium
6. CSIP (Wastaps) (csak pl-k)
8. BIP (Syrius, Mini) (csak pr)
10. Cegléd, IP (pr is)
11. Miskolc (pr is)
12. Szentes
13. CSIP (Wastaps) (csak pl-k)
14. Pécs, IH (pr, u is)
15. BIP (Syrius, Mini) (pr, v is, bár v nem ír Minit)
18. Miskolc (csak pr)
19. Dunaegyháza
21. Kaposvár
20. CSIP (Wastaps) (csak pl-k, de e napon Cserháti Zsuzsát és Kék csillagot is jelez)
22. BIP (Syrius, Mini) (csak pr)
23. Dunaújváros
25. Miskolc (pr is)
26. Sülysáp
27. CSIP (Wastaps) (csak pl-k)
28. Leninváros
29. BIP (Syrius, Mini) (csak pr)
30. Tatabánya

július
1. Keszthely
6. A Teleszubjektívben fellép a P. Mobil (a Piramis mellett) (u)
12. Kaposvár
30. Érd
31. Budaörs

augusztus
1. B.Berény
1. CSIP (Spirál) (csak pl)
2. Jászberény, SZ (pr is)
3. BIP (Syrius, Mini) (pr is)
4. Tatabánya
6. Miskolc (pr is)
7. Budaörs
8. CSIP (Spirál) (pl is)
9. Kaposvár
10. BIP (Mini) (pr is)
11. Dunaújváros
12. LIP
13. Miskolc (pr is)
14. Nyíregyházi IP (pr is)
15. CSIP (Spirál) (pl is)
17. BIP (Mini) (pr is)
18. Tatabánya
19. LIP
20. Miskolc (pr is)
21. Harta
22. CSIP (Spirál) (pl is)
24. BIP (Mini) (pr, Samunál lehúzva)
27. Miskolc (csak pr)
28. Kiskunhalas
29. CSIP (Spirál) (pl is)
31. BIP (Mini) (pr is)

szeptember
1. Tatabánya
2. LIP
4. BIP (Skorpió, KKP) (pr is)
8. Dunaújváros
9. LIP
10. Érd
11. Szentes
12. Metró
13. Kaposvár
14. Miskolc
16. LIP
19. Metró
25. Dunaegyháza
26. Metró

október
1. BIP (pr nem)
2. Közgáz
3. Metró
7. Csili
10. Metró
14. Csili
18. KEK
19. próba 4h
22. Hódmezővásárhely
23. Szentes
28. Csili
29. Miskolc
30. Pécs
31. Metró

november
2. rádiófelvétel 23h
4. Metró
5. próba 1/2 5h
6. Fót
8. Szolnok
13. Gödöllő, KEK
19. Kecskemét
20. Harta
24. Mihálygerge (u is)
23. próba 11h
26. Szeged
28. Metró

december
4. Szentes
8. próba 4h
9. Csili
10. Érd, MK (u is)
11. Közgáz
12. Metró
13. Pécs, IH (pr, u is)
14. Pécs
15. Dombóvár, MH (sch, u, de Samunál vmiért kihúzva)
16. Csili
18. Harta
19. Metró
21. próba 11h
22. próba 16h
23. Csili
25. Miskolc, SP (v szerint 26. Mini, Skorpió)
26. Metró
28. próba 14h
30. Csili

----------------------1977

január
5. próba 15h
8. Jászárokszállás
11. 8h Ferihegy, irány Moszkva
12. Moszkva (Hotel Belgrád)
13. Leningrád (Hotel Oktabriszkoje)
14. Izsák székesegyház, rendhagyó nocs
17. bemutató
18. Leningrád (elős koncert)
19. Jubileumi Sportcsarnok
20. Lenszovet
21. Ermitazs, Lenszovet
22. Jubileumi Sportpalota (2ea 15h, 20h)
23. Jubileumi Sportpalota
24. Jubileumi Sportpalota, éjfélkor indulás
25. Vilnius
26-28. Kaunas
29. Tallin hotel
30. Tartu
31. Tallin, Tisztiklub

február
(pr minden szombatra Ikarusz MH-t hoz a Spirállal, de valszleg elmaradtak)
1. Tallin, Estonia
2. indulás
3. Moszkva KGST Palota (sz is)
5-9. Razany
11. Volvográd, Tisztiház
13. Volvográd
15-17. Asztrahány
19. Moszkva (2ea 17h, 20h)
20. Moszkva
21. haza
24. próba 14h
25. Miskolc
26. Budaörs
28. próba 16h

március
1. Csili
5. KEK
6. Metró (v is)
8. próba 14h
12. Szentes
16. Kiskunfélegyháza(?)
19. Közgáz
20. Metró
25. Csepel

április
16. Közgáz
19. Pécs, IH (Cini és a Tinik) (csak pr és u)
21-22. Pécs
23. Ikarusz
23. Dunaföldvár (csak pr)
24. Metró
29. Miskolc
30. Kecskemét

május
1. Csepeli IP (Wastaps, Kis Rákfogó) (v is)
2. Szatmár (Románia)
3. Nagybánya (Románia)
4. Nagyvárad (Románia)
5. LIP
6. Landler Gimnázium
7. Tamási
8. Metró
11. Dunaújváros
12. LIP (Atlantis) (PM is)
13. Miskolc (pr is)
14. Gépipari és Aut. Műsz Főiskola KISZ Szervezete, Aranyhomok Szálló 19.30h (pl)
14. Tótkomlós, Kecskemét
15. Metró
18-26. minden nap a BNV-n (PM)
18. Tatabányai IP (PM is)
19. LIP (Atlantis) (PM is)
21. Tárnok
22. Metró
26. LIP (Atlantis) (PM is)
27. Miskolc (pr is)
28. BIP (Nautilus, Bontovits Kati) (csak pr)
28. Szarvas
29. Metró
31. Veszprém, Dimitrov MH (Cini és a tinikkel) (PM, pr is)

június
1. Tatabánya
2. LIP (Napsugár) (PM is)
3. próba 10h
3. Füzesabony (PM, Samu nem hozza)
4. Nógrádverőcemaros (PM)
5. Csepeli IP (Noclac, Radics Szilvia) (PM, v is)
7. BIP (Mini, Gazdag György) (pr is, PM is)
9. LIP (Napsugár) (PM is)
10. Miskolc (pr is)
11. Tárnok
12. Csepeli IP (Noclav) (v is)
14. BIP (Mini, Gazdag György) (pr is)
15. Tatabányai IP (PM is)
16. LIP (Napsugár) (PM is)
17. Kecskemét
18. Harta (PM is)
19. Balatonszemes (PM is) (v szerint Csepeli IP a Beatricével)
20. Kaposvár (PM is)
21. BIP (Mini, Gazdag György) (pr is, PM is)
22. Dunaújváros (PM is)
23. LIP (Napsugár) (PM is)
24. Miskolc (PM, pr is)
26. de. Debrecen, Nagyerdő (Cini és a Tinik) (csak u)
26. Nyíregyházi IP (Cini és a Tinik) (pr is, PM is) (v szerint Csepeli IP a Beatricével)
28. BIP (Mini, Gazdag György) (pr is, PM is)
29. Tatabányai IP (PM is)
30. LIP (PM is)

július
2. Tárnok
3. Csepeli IP (csak v, elmaradt)
5. BIP (Mini, Gazdag György) (pr is)
6. Dunaújváros (PM szerint Tatabányai IP)
7. Szekszárd, Vármegyeháza (Wastaps) (PM, u is)
7. LIP (Napsugár) (csak PM)
8. Pécs, IP (pr, u, PM is)
9. Pécs
9 Nagymányok (csak PM)
10. Komló (PM is)
12. BIP (Mini, Gazdag György) (pr is, PM is)
13. Tatabányai IP (csak PM)
14. LIP (Napsugár) (PM is)
15. Miskolc (pr is, de PM Pécset hoz)
16. Kiskunlacháza, MH (u szerint, de sch-nél nincs, Samunál kihúzva)
16. BIP (pr nem, PM Agárdot ír)
17. Csepeli IP (v) (Continental) (PM Balatonberényt hoz)
18. Kaposvár (csak PM)
19. BIP (Mini, Gazdag György) (v, pr is)
20. Túrkeve (PM Nyíregyházát hoz)
21. LIP (Napsugár) (PM is)
22. Hajdúszoboszló (PM is)
23. Debrecen (PM is)
24. Csepeli IP (Sigma) (PM, v is)
26. BIP (Mini, Gazdag György) (pr is, PM is)
27. Tatabányai IP (PM is)
28. LIP (Napsugár) (PM is)
29. Miskolc (Reflex) (PM, pr is)
30. Szeged (PM is)
31. B.Berény, Csepeli IP (csak v) (Sigma)

augusztus
1. Kaposvár, IP (u is)
2. BIP (Mini) (pr is)
3. Dunaújváros
4. LIP (Napsugár) (PM is)
6. Dusnok(?)
7. Csepeli IP (Noclav) (v is)
9. BIP (Mini) (pr is)
10. Tatabánya
11. LIP (Napsugár) (PM is)
12. Miskolc (Reflex) (pr is)
13. Tárnok
14. Balatonszemes
16. BIP (Mini) (pr is, v szerint a Tűzkerékkel)
17. Dunaújváros
18. LIP (Napsugár) (PM is)
20. Kecskemét, Szabadság tér utcabál (Tinédzser) (18h) (pr, u is)
21. Csepeli IP (Beatrice) (v is)
23. BIP Radics vendégként fellép velük (Mini) (pr is)
25. LIP (Napsugár) (PM is)
26. Miskolc (Reflex) (csak pr)
27. Tárnok
28. Csepeli IP (Nacional) (v is)
30. BIP (Mini) (pr is)
31. Dunaújváros

szeptember
1. LIP (Viktória) (PM is)
4. Csepel
5. Miskolc
6. BIP (Mini) (csak pr)
8. LIP (Viktória) (PM is)
10. Balassagyarmat, SZ (Centrum, Bergendy, Generál) (sch és u, de Samu nem)
11. Póstelek és a Békési Sporttelep (csak u)
11. Csepeli IP (Wastaps, Piramis) (csak v)

október
9. Szolidaritási koncert BNV (Liar, Piramis, Hungária, KKP, Corvina, Universal, Nevada, Gemini, M7, Illés, Gúnya, Láma, Mini, Syrius, Apostol, Kisrákfogó, Sprint, Gépfolklór) (PM is)
12. Szentes
15. KEK
16. Metró
22. Szarvas
23. Metró
29. Kiskunlacháza
30. Metró

november
5. Hódmezővásárhely, Béke Szálló nagyterme (Ikarus) (csak pl)
17. Kislemezfelvétel
22. Katowice
26. Karuzela
27. Varsó, Medikus Klub
29. Karuzela
30. Varsó, Medikus Klub

december
2. koncert Jelenia G-ban(?)
5. koncert Jelenia G-ban(?)
7-10. koncertek a környéken
11. utolsó koncert Lengyelországban
17. Közgáz Aula (Mini, Nautilus, V'moto-rock, Fogarasi trió, Markos-Gúnya) (PM, pl szerint viszont nem volt Fogarasi, de volt Zorán, Kis rákfogó és Beton)
25. 15h FMH, Miskolc
26. Győr
27. de. Uránia Mozi
28. de. Uránia Mozi 28. du. Pécs, SP (V'moto-rock, Mini)
29. Uránia de.
29. Szekszárd, Babits Színházterem (20h) (Mini) (2ea, u szerint csak 1)
30. Uránia
31. Uránia

----------------------1978

január
2. Uránia
5. FMH (Rolling Stones est Hobóval) (IM)
8. Metró
12. Lőrinc
14. Landler Gimnázium
15. Metró
21. Jászberény
22. Metró

február
18. E épület
19. Metró
21. 14h próba
25. Budaörs
26. Metró
27. Budaörs

március
4. SOTE Elméleti tömb (Gúnya, Ikarus) (j is)
8. Metró 11h
15. Vác, Madách Imre MH (IM, u is)
23. 13h próba
24. Miskolc

április
8. Az "Egymillió fontos hangjegyben" a P. Mobil
12. Rózsa Ferenc MH (IM, Samunál Lőrinc van hakninak írva)
12. Veszprém
15. KEK (Mini) (pr is)
22. Danuvia
25. Csepel
29. Kaposvár (pr nem)
30. BIP (elmaradt a technikai malőr miatt) (IM is) (East, Piramis)

május
1. Miskolc (pr is)
3. Nyíregyháza
6. Dunavecse
7. Szeged
10. 11h próba
11. LIP (IM is, PM szerint Tűzkerék és Ikarus is, v megerősíti)
19. Tiszaluc
20. Kecskemét, IP (Ikarus, Illés)
21. Ráckeve
25. LIP (Ikarus) (IM, PM, v is)
26. Miskolc (IM is)
27. Szentes (IM is)
28. Sopron (IM is)
30. BIP (Mini) (pr, IM is)
31. Dunaújváros, IP (csak pr)

június
3. Harta
6. BIP (Mini, Tűzkerék, Gazdag György) (pr, IM)
8. LIP (Ikarus) (IM, PM, v is)
9. Pécs, IP (pr, u is)
10. Szigetvár
11. Dombóvár
12. Debrecen
13. BIP (Mini, Tűzkerék, Gazdag György) (pr, v is)
15. Corvin Mozi (IM is)
16. Püspökladány
17. Kecskemét, IP (Ikarus) (IM, pr, v, pl is)
18. Corvin Mozi (IM is)
19. Ajka (pr, IM is)
20. Kazincbarcika /ottalvással/ (Reflex) (IM, pr is)
20. BIP (Mini, Tűzkerék, Gazdag György) (pr)
21. Edelény 2ea.
22. LIP (Mini, Ikarus) (IM, PM, v is)
23. Szekszárd
24. Miskolc (csak pr)
24. Szolnok (pr nem)
26. Kaposvár, IP (csak pr)
27. BIP (Mini, Tűzkerék, Gazdag György) (pr, IM is)
28. Dunaújváros, IP (csak pr)
30. Verőce

július
1. Sopron
4. Rózsavölgyi Mozi (pr is)
5. Rózsavölgyi Mozi (pr is)
6. LIP (Mini, Ikarus) (IM, PM, pr v is)
7. Rózsavölgyi Mozi (pr is)
8. Rózsavölgyi Mozi (pr is)
9. Rózsavölgyi Mozi (pr is)
10. Rózsavölgyi Mozi (pr is)
11. BIP (Mini) (pr, IM is)
12. Rózsavölgyi Mozi (pr is)
13. Rózsavölgyi Mozi (pr is)
14. de.Rózsavölgyi Mozi (pr is), du. 15h Verőcemaros
15. Salgótarján
17. Kiliántelep
18. Kiskunlacháza
19. Sajószentpéter
20. LIP (Mini, Ikarus) (IM, PM, pr v is)
21. Miskolc
25. BIP (Mini) (pr, IM is)
28. Csepeli Strand, ellenpark (Mini) (k is)
29. Szeged
30. Mohács, SZ (pr is)

augusztus
3. LIP (Mini, Ikarus) (IM, PM, v is)
4. Verőce
5. Kecskemét, IP (Ikarus) (pr, pl is)
6. Jászfelső
8. BIP (Mini) (v, pr, IM is)
9. Makó
10. Kiskunlacháza
11. Balatonszemes
12. Agárd
13. Kőbánya
14. Kaposvár (pr nem)
15. Szekszárd (u is)
16. Salgótarján (u is)
17. LIP (Mini, Ikarus) (IM, PM, v is)
18. Szemes
19. Kalocsa
20. Kecskemét, IP (Wastaps) (pr, pl is, v szerint Ikarus is)
22. BIP (pr, IM is)
25. Miskolc
26. Keszthely
27. Budaörs, Jókai MH (IM is)
28. Debrecen
29. Pécs
30. Nagyatád
31. LIP (Mini, Ikarusz) (IM, PM, v is)

szeptember
5. BIP (Mini) (pr, IM is)
8. Csepel
10. Budaörs (csak k)
11. Zalaegerszeg
13. Leninváros, MK (Reflex) (2ea) (pr is)
14. LIP (Ikarusz) (IM is)
15. Százhalombatta
18. Nagykanizsa, Móricz MH (pr is)
19. BIP (Mini) (pr, IM Samu lehúzta, indulás Lengyelbe)
21. Wroclaw
22. Opole
30. Érkezés lengyelből

október
7. Szentes
15. BNV (samu nem írja)
18. Ecséd
20. Drégelypalánk
22. Galgahévíz
27. (igazából 26.) Láng MH (IM is, de áttették előző napra)
28. Szarvas
29. Dabas, Csepeli Munkásotthon (utóbbi k is)

november
7. Kóka, Tóalmás
17. Békéscsaba, IH (u is)
20. Csili (egyik pl szerint Mini is)
28. Zalka Máté Főiskola

december
2. Kaffka
6. (szerdánként) a PIK-en Schuster Hobóval rocktörténeti előadások (PM)
10. Adács (IM szerint: Várklub)
13. (szerdánként) a PIK-en Schuster Hobóval rocktörténeti előadások (k)
16. Közgáz (S.O.S., Panta Rhei, Mini, Beatrice, HBB) (IM is, PM is)
17. Tótkomlós
18. Adásban a Láng-os koncert (k)
19. Gödöllő
20. (szerdánként) a PIK-en Schuster Hobóval rocktörténeti előadások (k)
23. Vár
25. de. Corvin Mozi (HBB, Mini) (Népszava), este Miskolc, SP (HBB, Mini) (v)
26. de. Corvin Mozi (HBB, Mini) (Népszava), du. Ikarusz MH (HBB) (IM is, pr is)
27. 13h Corvin (HBB, Mini) (Népszava)
27. Salgótarján (Mini) (u szerint: "érdeklődés hiánya miatt elmaradt" - milyen már!)
28. Szentistván

----------------------1979

január
6. Füst Sándor Gimnázium
14. Hajós
17. Sükösd
27. Csili (sch, v szerint 28., Samu nem írja)
28. Jászárokszállás (Samunál 27.)
29. Mór
30. Pécs, IH (HBB) (2ea) (pr, u is)
31. Szigetvár

február
3. Sch egy koncerten TV adásba hírdeti a Szolidaritási koncertet (k)
3. Vámosgyörk
4. Sárbogárd (Samu azt írja: "kedves hely")
11. Izsák (csak Samu)
11. Mezőkövesd, MK (csak pr)
12. Körmend
16. Nógrádmegyer
17. Veresegyháza
18. Jászfényszaru
20. Mázaszászvár (Samu nem)
21. Zalaegerszeg (HBB)
23. Csepel (Samu nem)
25. Galgahévíz (u is, de Samunál lehúzva)
26. Eger, Körcsarnok (pr nem, de u szerint HBB és Mini is)
27. Szombathely (Samu nem)
28. Rétság

március
1. Mezőkövesd (Samu nem)
2. Miskolc (HBB)
3. Szentes
4. Medgyesegyháza
5. Szeged (Mini, HBB) (Samunál lehúzva)
6. Salgótarján, SP (Mini) (u is)
7. Debrecen (HBB) (Samu nem)
9. Békéscsaba, Barnevál MH (u, pr is)
10. Mezőberény
11. Sarkad, Gyula
12. Kaposvár (pr nem)
13. Leninváros, MK (pr is) (Samunál Polgár is)
14. Nagykanizsa
15. Dunaújváros
16. Ajka (pr is)
17. Pannonhalma
18. Cegléd, SP (16h) (csak u, és a szerint is úgy, hogy elmaradt)
18. 17h Mátészalka, 18h Monor, 20h Mándok (Samunál Monor nem)
19. Apc (Samu nem)
20. Sárvár (Samu nem)
21. Nagykálló (Samu nem)
22. Fehérgyarmat (17h), Nyírbátor (21h) (Samu nem)
23. Monor, MH (első u szerint 15h, másik szerint 19h, Samunál Dunaújváros)
24. Jászfelsőszentgyörgy (Samu nem)
25. Tatabánya (HBB, Mini) (u is)
26. Nagyatád
27. Mágocs (Samu nem)
28. 17h Tamási, 20h Simontornya
29. Csengőd (samunál lehúzva)
30. Kisbér (Samu nem, de u 31-re hozza Kisbért HBB-vel és Minivel)
31. Dunapataj, MH (Mini) (IM) (pr szerint elmaradt, júliusban pótolták)

április
1. Királd
2. Ács
5-9. 10.30h Corvin Mozi (Sunny Jim Band) (PM is)
7. Szeged 20h (Sunny Jim Band) (PM is)
11. Debrecen, SP (Sunny Jim Band) (PM is)
13. Székesfehérvár (talán 2 buli) (PM is)
14. KEK (Sunny Jim Band) (PM is)
15. Szombathely, MK (Sanny Jim Band - sic!) (PM, pr is)
18. Nyíregyháza, MZSSZ (Mini) (2ea) (csak pl) (Samunál Kiskunhalas)
20. Kiskunhalas
21. Csepel
22. Szerencs
23. Kazincbarcika, MK (2ea) (pr is)
24. Kecskemét, SP (Samu szerint viszont 25-e) (u szerint Mini és Propeller és Rév Tamás is - tuti megvolt, beszámoló is megjelent)
25. Losonc (csak sch)
26. Várpalota
27. Ervin esküvője
28. Celldömölk (Mini)
29. Miskolc, (HBB) (csak pr, Samu sem)
30. Alkotmány Mozi (Hobóval) (csak PM)

május
1. BIP (HBB) (pr)
vannak további dátumok is jelezve, de valószínüleg májusban több buli nem volt. Tunyót talán a hónap végén vették be.
5. Dunaújváros, IP (csak pr)
6. Bag (sch, u, viszont Samu nem)
9. Sajószentpéter
10. Lőrinc
12. Boldog (az aznapi újság is hozza...)
13. Budaörs, MH (u is)
14. Kaposvár, IP (csak pr, pl)
20. Kisbér (a 13-i újság még hozza)
24. Samunál bejegyézés: "V. Gy. kórházba vonul") (utána Csepel, Makó, Pápa lehúzva)

június
1. Miskolc (csak pr)
5. Hobóval lépnek fel pár szám erejéig a BIP-en
13. Indulás Hollandiába
14. Amszterdam
23. Samunál bejegyzés: "last concert in Holland"
27. hazaérkezés

július
4. Orosháza (Samu nem)
5. LIP (Mini) (Samu nem)
7. Tiszakécske (Samu nem, de pr és sch igen)
14. Tatabánya (Samu nem)
15. Aggtelek (Mini) (Samu nem)
17. Szekszárd, Vármegyeháza (Samunál bejegyzés: "New Band" "first concert" "Csitma vamp g. csere") (u is)
20. Hazai Fésüsfonó MH (Samu nem)
21. 17h Széphalom, 20h Gyoma (Samu nem)
22. Izsák (Samu nem)
23. Corvin (Samunál bejegyzés: "Rosszemberek show premier")
24. Sarkad (Samunál bejegyzés: "dark place")
31. Dunapataj, Szelidi tó (Mini) (pr)
29. Inárcs (csak Samu)

augusztus (Samu augusztusra nem ír semmit)
(a hónap végén Losonc (Lucenec) - u)
2. LIP (Mini)
4. Encs
5. Tápiószecső, MH (10h) (u is, sőt későbbi u is), Jászalsószentgyörgy (20h)
9. Eger, Fagylaltkert - Schuster közönségtalálkozón (csak u)
10. Gyöngyös
11. Hort, MH (csak u)
17. Látrány
18. Jászladány
19. Csongrád (Mini) (csak pr)
25. Medgyesegyháza
26. Heves (csak u)
26. Budaörs, MH (csak III/III, u és pl)
27. Komárom, IP (Mini) (u)
29. Jászberény
31. Miskolc (HBB)

szeptember
4. BIP (HBB, Edda, East, HIT) (pr és MrB is)
6. LIP (HIT) (MrB is)
7. Csepel (HIT)
9. Tatabánya, SZ (HIT, Edda, Volán Rt, East, SOS, Ikarus, Karthago)
10. Kaposvár, IP (csak pl)
12. Eger, Városi Stadion (HBB, Omega) (csak u)
28. Nyíregyháza (csak Samu)
29. Debrecen, IP (Lux) (pr is)
30. bejegyzés Samunál: "élő lemezfelvétel"

október
4. Bugyi (csak Samu)
5. Jászapáti (csak Samu)
7. Szakmár (csak Samu)
13. Galgahévíz
15. 11h Csepel (Samunál 14-e)
18. Győr
20. Alberttelep, Felsőzsolca
21. Miskolc
26. Hazai Fésüsfonó MH (HIT) (csak Samu és MrB)
27. Érsekvadkert (Samunál Palotás is)
28. Karancslapujtő (csak Samu)

november
7. Nyíregyháza (Arató) (Samu nem)
11. 10h Tátra Mozi (HIT, Ikarusz, jótékonysági koncert a pesterzsébeti nyári úttörőtáborért) (IM is)
11. Sárisáp (este)
15. Tiszaföldvár
18. Szentes (csak Samu)
20. Kazincbarcika
22. Sárisáp (csak Samu)
24. KEK (HBB) (csak pr)
25. Pánd
26. Jászkisér 18h
28. Zalaegerszeg (III/III is)
29. Zalaszentgrót
30. Vasvár

december
1. Ikervár (csak Samu)
2. Bogács (Samu nem)
3. Putnok (Samu nem)
4. Edelény
5. Leninváros, MK (Reflex) (pr is)
6. Miskolc
7. Kisbér (csak Samu)
8. Győr (csak Samu)
9. Ezres Klub (csak Samu)
11. Csop (csak Samu)
12. Munkács (csak Samu)
13. Szeged (Samunál Huszt)
14. Nagyszőllős 2 ea. (csak Samu)
15. Közgáz (Samunál Beregszász 3 ea.)
16. Kunhegyes (Samunál Beregszász 3 ea.)
18. Karancslapujtő (Samu nem)
22. Boldog, MH (pr is, Samunál lehúzva)
25. Nyékládháza (Samu nem)
26. 17h Szikszó, 20h Bakonybél (Samu nem)
27. Felsőnyárád (Samu nem)
28. Corvin Mozi (11h) (csak pl)
29. Dombóvár, MH (pr)
30. Corvin Mozi (11h) (2v, pl)

----------------------1980

január
12. Veresegyháza
19. Boldog, MH (u is)
20. Kisbér, MH (u is)

február
2. Rózsaszentmárton, MH (csak u)
3. Danuvia (Ikarus) (17h) (csak Esti Hirlap)
10. Metró Klub (csak v)
11. Szeged
15. Ajka
17. Pécs, Puskin MH (u is)
22. Nagyatád, Helyőrségi Művelődési Otthon (u is)
24. Szendrő
25. Mezőcsát, Tiszapalkonya
26. Sajószentpéter
27. Sárospatak (2 buli)
29. Miskolc

március
3. Kecskemét, MK (pr is)
6. Ózd, LFMK (pr, Sch is)
7. Galgahévíz, MH (csak u írja, de egy 6-i lapszámban)
10. Csorna (pr nem)
11. Mosonmagyaróvár
12. Hódmezővásárhely
14. Sirok
15. Nagyszénás
16. Tatabánya
17. Paks
18. Debrecen
19. rádió 19h
20. Kiskunmajsa
21. Oroszlány
22. Kisvárda, MK (pr is)
28. Győr?
29. Szigetszentmiklós
31. Gyöngyös, Főiskola (u is)

április
2. Szeged
4. Medgyesegyháza (v is)
5. Békéscsaba
6. Galgahévíz
8. Corvin Mozi (Priznip - NDK) (MI, is, pl szerint 2ea)
12. E Épület (13-ról lehúzva)
13. Szolnok, SP (csak u)
14. Bicske
18. Tata
19. KEK (East) (MI, pr is)
20. Sejp
25. Kalocsa, Gimnázium (Watt) (pr is)
26. Békés, Gimnázium udvara (u is)
27. Mezőkövesd
28. Kecskemét
30. Egyek?

május
1. Miskolc (pr is)
2. Hernádnémeti?
3. Pálháza?
4. Szentistván?
10. Lajoskomárom
18. Inárcs
26. Veszprém, SZ (pr is)
29. Kecskemét, MK (u, pr is)
31. Kaposvár (u is, de pr nem)

június
1. Székesfehérvár
6. Tisztiház
7. Balatonboglár, SZ (u is)
8. Harta
13. Velence
17. Tata
21. Pécs, Puskin MH (u szerint Tűzkerék, HBB is)
22. Látrány
23. Hatvan, SZ (pr szerint Mini is)
24. Miskolc, Gárdonyi IP (v is)
25. Verpelét, Helyőrségi Kultúrotthon (u is)
28. Tóalmás
29. Aggtelek
30. Kaposvár, Park Éterem Kerthelysége (pr, Samunál lehúzva)

július
1. Tata
5. Öttevény
8. Gyöngyös, SZ (csak pr)
10. Makó
12. Kál
13. Nyíregyházi IP (pr is)
14. Mezőkeresztes
15. Miskolc
16. Megjelenik egy Pesti Műsor szám, amiben hírként közlik, hogy Schuster ki van rúgva a P. Mobilból. (csak PM)
19. Győr
21. Csopak
24. Szelidi tó (Mini) (IM is)
25. Balatonszemes (IM is)

augusztus
1. Mosonmagyaróvár(?)
2. Dunaegyháza (csak IM)
3. Kápolnásnyék (csak IM)
4. Balatonszemes (csak IM)
8. Csengőd (csak IM)
9. Komárom (csak IM) (MrB szerint HIT is)
10. Tatabánya (csak IM)
14. Kiskunfélegyháza
15. Pécs, IP (pr, u, IM is)
16. Siklós (IM is)
17. Fajsz (IM is), Szigetvár
19. Nyírbéltek
20. Debrecen, SZ (HBB) (pr, IM is) majd utána e napon még Csenger
23. Hajógyári sziget (HBB, Beatrice, Bizottság)
24. Galgahévíz (csak IM)
25. Kaposvár (PM szerint HBB is)
26. Körmend, Várudvar (II. Fekete bárány buli a HBB-vel és a Ricsével) (v) (IM szerint Szekszárd)
27. Kiliántelep (csak IM)
28. Tatabánya, SZ (u is)
29. Várpalota
30. Encs (IM is)

szeptember
10. Hajdúnánás, Móric Pál Városi Mk (pr)
11. Vásárosnamény, MK (csak pr)
12. Füzesgyarmat (csak u)
13. Nyíregyházi IP (pr)
15. Ajka (pr)

november
16. egy közönségtalálkozón Pesten Schuster bemutatja a két új tagot valahol (v)

december
4. Metró Klub Schuster közönségtalálkozón (v)
9. Schuster a Szolnok étteremben közönségtalálkozón (u)
15. Szeged (v)
16. Eger, Finomszerelvénygyár Kultúrotthona (csak u)
25. FMH (HBB) (10h) (csak v)
27. Corvin Mozi (HBB) (dél körül?) (v)
27. Csepel, Munkásotthon (HIT) (v, IM)
27. Hort (csak u)
27. Pécs, Vásárcsarnok (HBB, HIT, Skorpió) (csak u)

----------------------1981

január
3. Vámosgyörk
4. Kazármisteny?
7. Szigetvár, Zrínyi Mozi (Candy) (u is)
10. Csurgó, MK (pr, u is)
11. Nagyberki, MH (u is)
14. Kazincbarcika (pr nem)
17. Borsodnádasd
18. Fehérgyarmat
19. Pécs, Ságvári MH Schuster közönségtalálkozón (csak u)
19. Nagykálló
20. Kazincbarcika, MK (csak pr)
23. Lágymányosi KH?
24. Dorog (IM, v, HG is)
25. Tamási, MK (Hangár) (IM, HG is)
26. Bóly, Szentlőrinc
27. Dombóvár
30. Kőszeg

február
7. Galgahévíz
8. GVM-ÓGY Kultúrotthon (Szentendrei u. 207.) (East) (csak pl)
8. Ezres
13. Győr, KTMF
14. Szentes
15. FMH (Rockers) (10h) (PM, MI, IM, HG, Népszava is)
16. Mohács (pr nem)
22. Gyömrő (csak HG)
22. Jászfényszaru
23. Schuszter közönségtalálkozón Csongrádon (HG)
24. Vác, MK (10h) (Corpus) (csak u)
24. Szerencs
25. Mezőcsát
28. Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium (u is, pr nem, de későbbi u szerint rendőrségi közbelépés is volt)

március
7. E épület
8. E épület
10. Kaposvár, IH (pr nem, de u és HG igen, szerinte vendég: Nagy Feró)
12. Rideg Sándor MH (Nylon) (csak IM, HG)
14. Kecskemét
15. Kecel
22. Rózsa Ferenc MH (csak IM, HG-nél: Lőrinc, de talán ua.)
23. Békéscsaba, Téglagyári MH (u is, pr nem hozza)
27. Kaposvár, IP (u szerint 2ea is, pr, sch 2ea-t ír, továbbá átnyilazza oda-vissza 26-ra)
28. Sárbogárd
29. Várklub (v is, PM is)
30. Gyömrő (csak HG)

április
5. Danuvia (csak v, k, HG, pl szerint vendég a Rádiusz)
6. Szolnok, SP (HBB) (pr is)
9-10-11. Corvin Mozi (HBB) (délelőttök) (v, k)
11. Salgótarján, de talán csak Schuster közönségtalálkozón
14-15.(?) Pataky MH (HBB)
16. Csongrád
17. Marcali
18. Mázaszászvár (v is)
22, vagy 23. Schuszter közönségtalálkozón Csongrádon (HG)
28. Monor, MH (u is)
30. Eger, Körcsarnok (HBB) (u is)

május
1. Keszthely (csak IM)
3. Kiskunfélegyháza, Tiszti Klub Kerthelysége (Konzum Rt) (pr is)
9. KEK
16. Rózsaszentmárton (u is)
17. Tab (14) (jótékonysági koncert mozgássérültek javára - u)
22. Bp, Magyar Néphadsereg Művháza (csak v)
23. Sirok
28. Körszínház
29. Karancslapujlő?
30. Tiszaföldvár, MH (HBB) (IM, HG, u is)

június
8. Hatvan, MK (pr is)
10. Akasztó
12. Verőcemaros (HIT, Solaris) (HG)
14. Békés, IH (csak PM)
18. Komárom, SZ (Corpus) (csak IM, HG)
21. Abasár (12h) (csak HG)
21. Zebegény (Corpus) (csak IM)
27. Dorog (PM, v is)
27. Lakitelek - Tőserdő (Karát, Neylon, GM 49, Konzum Rt, 100 Folk Celsius, Mini, Rolls, East, Prognózis) (PM, VI, pl)

július
5. Galgahévíz, SZ (Karthago) (csak PM, k, u szerint a tagok fociznak is a helyiekkel)
17. Boglárlelle
18. Dunapataj (HBB)
19. Vécs, Kulturház (RTX) (csak IM)
19. Kisstadion (Bergendy, Saturnus, Rockwell, K.O.) (csak pl)
20. Érd, Strand (HBB) (u szerint elmaradt)
25. Kiskunhalas, IP (Rolls) (csak pr)
31. Abasár (csak HG)

augusztus
2. Debrecen (pr nem hozza)
4. Székesfehérvár, Bányató (2 buli) (csak PM)
4, vagy 5. Érd (u) (6-én elvileg tévében is lemegy)
7. Kalocsa, SZ (East) (PM is)
8. Nyíregyházi IP ( csak pr)
14. Pécs, IP (pr és u is)
16. Szigetvár (HG szerint HBB is)
18. Tiszakécske
19. Dunaújváros, SZ (East) (PM is)
20. Jászalsószentgyörgy
21. Fülöpszállás
21. Szolnok, SP (HBB) (pr, u)
23. Makó, SZ (pr is)
24. Fonyód (u is)
27. Kecskemét
28. Csepel, Papírgyár
28. Komárom (csak HG)
29. LIP (GM 49) (PM, IM is, HG szerint Solaris is)
30. Győriszentiván (pr is)

szeptember
Sch London

október
Sch London

november
1-8. London
14-17. próbák
16. FMH (Rolls, BP) (csak IM)
26. Zalaegerszeg, MH (Lord) (IM is)
28. Pécs, Doktor Sándor MH (Lord, Fórum) (csak IM) (u szerint csak dedikálás)

december
8. Békéscsaba Schuster előadása "Most jöttem Angliából" címmel (pr és HG is, v szerint végül Tunyó jött, HG szerint Békés is)
10. Schuszter közönségtalálkozón Úrkúton (HG)
19. Galgahévíz, MH (BP) (csak IM)
20. Dedikálás Bp
22. Kaposvár, IH (Schuster közönségtalálkozón Czippán Györggyel - u)
26. KEK (valami díjátadás)
28. Műjégpálya Klub

----------------------1982

január
3. próba 18h
22. Schuszter közönségtalálkozón Százhalombattán (HG, u)
22. Salgótarjánban, az IH-ban Schuster közönségtalálkozón, utána Fanyúl koncert (u)
23. Salgótarján, Janik tó (HG név szerint Sch-t hoz, szerintem csak közönségtalálkozó
30. Vámosgyörk (u is)
31. Galgahévíz, MH (PM, u is)

február
1. Jászapáti
2. Abasár, MH (u is)
3. Putnok (v is)
4. Nagykálló
5. Fehérgyarmat
5. Szigetszentmiklós, Csepel MK (pr)
6. Sajószentpéter
7. Mezőcsát
8. Szirmabesenyő
9. Tokaj
10. Túrkeve
11. Mezőkeresztes
12. Miskolc, IH (PM, k is) (2 koncert)
13. főpróba (v)
14. BS (Saga, Lobogó, Fórum) (v, pl is)
18. Schuszter közönségtalálkozón(?) a Várklubban (HG)
19. FMH (III/III és HG is, PM szerint ELTE)
20. PIK-KEK (PM, pr szerint a KEK-en Minivel)
21. Bicske (délelőtt) (csak HG)
21. Várklub (este) (csak HG)
25. Békéscsaba, Téglagyári MH (pr is)
26. Kecskemét

március
2. Kaposvár (v szerint Kisvárda, pr sem)
3. Lenti, MK (PM, pr is)
4. Szekszárd
5. Zalaegerszeg, MK (PM, sch nem)
5. Tamási (HG is)
6. Körmend, MK (PM, sch nem)
6. Dombóvár
7. Sárbogárd
8. Kaposvár, IH (PM, sch nem)
8. Békés (csak HG) 9. Dorog
10. Leninváros
10. Mezőkövesd, MK (PM, sch nem)
11. Kazincbarcika, MK (PM, sch nem)
13. Püspökladány, MK (PM is)
14. Szolnok, SP (csak pr, PM)
15. Csongrád
16. Nagyatád, MH (PM is)
19. Veszprém, MK (PM, sch nem)
20. KEK?
21. Mohács, MK (PM, pr is)
22. Dunaújváros, MK (PM, sch nem)
24. Hódmezővásárhely, MK (PM, sch nem)
24. Békéscsaba, Téglagyári (csak u)
25. Békés, MK (PM, sch nem)
26. Martfű, MK (PM, sch nem)
27. Előszállás, MH (PM, sch nem)
28. Sárbogárd, MH (PM, sch nem)
28. Kunmadaras (v szerint Baja, Türr István SP)
29. Százhalombatta (csak HG)

április
2. Salgótarján, IH (csak pr)
3. Nagykáta, MH (18h) (csak u)
3. Szeged (pr nem hozza)
5. Csongrád (csak HG)
7. Szécsény (csak HG)
9. Ajka (csak pr)
10. Szombathely (pr is)
11. Zalaegerszeg
19. Százhalombatta (csak HG)
26. 17h Nyékládháza, 19h Felsőzsolca
27. 17h valami Ifjúsági Ház, 19h Pereces

május
14. Schuszter közönségtalálkozón Szentendrén (csak HG)
22. Schuszter közönségtalálkozón Encsen (csak HG)

június
2. Schuszter közönségtalálkozón Turán (csak HG)
4. Schuszter közönségtalálkozón Gyöngyösön (csak HG)
6. Százhalombatta
11. Gyöngyös, Április 4. téri Lakásszövetkezeti Ifjúsági Klub - Schuster közönségtalálkozón (HG, u)
16. Schuszter közönségtalálkozón Szigethalom (HG)
19. Abaújdevecser (csak v)
20. Tokaj, SZ (Ninive) (IM)
21. Vásárosnamény, MK (csak pr)

július
(e hónapban sch nem ír semmit)
28. Balatonlelle, SZ (PM, IM)
29. Kapuvár, MK (PM)
30. Szeged, Textil MK (PM, IM)
31. Dévaványa, SZ (PM, IM)

augusztus
(e hónapban sch nem ír semmit)
1. Székesfehérvár, Vidámpark (PM, IM)
2. Hatvan, SZ (PM, IM, pr)
3. Esztergom (IM)
3. Balatonszemes (PM)
5. Tab, MK (PM, IM)
6. Komárom, Várszínpad (PM, IM)
7. Körmend, Várszínpad (PM, IM)
8. Berettyóújfalu (IM)
8. Biharkeresztes, MH (PM, IM szerint 9.)
9. Derecske, MH (PM)
10. Hajdúszoboszló, MH (PM, IM)
11. Gyöngyös, Agrár Főiskola (PM, IM)
12. Karcag (IM)
12. Pásztó, MH (PM, u)
13. Kápolna, SZ (PM, IM)
14. Abony, SZ (PM, IM, j)
15. Pápa, SZ (PM, IM)
16. Pannonhalma, MH (PM, IM, v)
17. Balatonalmádi (PM, IM, v)
18. Tamási, MK (18h) (PM, IM, u)
19. Balatonszárszó (IM)
20. Tatabánya, SZ (PM, IM, v)
21. Komló, SZ (PM)
21. Pécs (IM)
22. Komló, SZ (pr)
22. Bonyhád, SZ (PM) (pr és u pluszba ír további zenekarokat: Spóra - 100 Folk Celsius - Forgószél)
23. Siklós, Várszínpad (PM, u)
24. Makó, SZ (PM, pr)
25. Békés, SZ (PM, pr)
26. Sárvár, Várszínpad (PM)
27. Kisköre, Ártér (HBB) (u)
28. Balassagyarmat, SZ (u)
29. Jászberény, SZ (PM, pr)
29. Szolnok, SZ (pr)
30. Fegyvernek, MK (PM)
31. Balmazújváros (PM)

szeptember
4. Nyíregyházi IP (csak pr, szerintem 18-ra halasztva)
8. Szigetvár, Várszínpad (PM és u is)
9. Győr, Vasutas Művház (pr, v is)
10. Szentes
11. Dunavecse
12. Kalocsa, SZ (pr is)
13. Miskolc (csak pr)
14. Balmazújváros
16. Oroszlány (u is)
17. Sátoraljaújhely
18. Nyíregyháza (pr nem hozza, szerintem ez a valószínűbb)

október
21. Schuszter közönségtalálkozón a Postás MH-ban (csak HG)
25. Schuszter közönségtalálkozón Móron (csak HG)

november
(a hónap első felében Schuszter közönségtalálkozón Tatán - u)
7. Schuszter közönségtalálkozón Turán (csak HG)
12. Schuszter közönségtalálkozón Bakonyszombathelyen (csak HG)
19. próba
10. Schuszter közönségtalálkozón Tatabányán, a Népházban (u)
26. indulás a Vörösmarty térről 6h, délben Szabadka pár nap Yugóban

december
11. Új-Várklub (PM, HG is)
19. Tarnalelesz, MH (u)
21. Kaposvár, IH (Schuster Czippán Györggyel közönségtalálkozón - u)
25. Corvin Mozi 10:30h (?)

----------------------1983

január
22. Ózd (csak HG)

február
12. Vámosgyörk, MH (u is)
13. Tétény (HG is, de Sch névvel, elképzelhető, hogy csak közönségtalálkozó)
26. KEK (PM is)
25. ELTE Klub (csak PM)
27. Cibakháza

március
1. Siófok, MH (csak PM)
3. Kazincbarcika, MH (csak PM)
4. Dunakeszi, MK (csak PM és u)
5. E-Klub (Első emelet) (csak PM)
6. Győr, SP (csak pr PM, v szerint 5-e és a NO BROSS ausztriai zenekarral)
7. Bakonyszombathely, MH (csak PM és u)
9. Királd, MH (csak PM)
12. Mátészalka, MK (csak PM, v)
13. Nyírbátor, MK (csak PM)
14. Kisvárda, MK (csak PM)
16. Székesfehérvár, SP (csak PM)
17. Tamási, MH (csak PM)
18. Barcs, MH (csak PM)
19. Nagyatád, Vásárcsarnok (csak PM)
19. Pécs, IH
20. Mohács, MK (csak PM, pr)
21. Miskolc, Rónay MH (csak PM)
22. Debrecen, SP (csak PM)
23. Sárospatak, MK (csak PM)
24. Békéscsaba, Téglagyári MH (PM is)
25. Lenti, MH (csak PM és pr)
27. Galgahévíz (20h) (csak u)
27. Pécs, Vásárcsarnok (csak PM)
28. Kecskemét, SP (csak PM)
29. Tapolca, MH (csak PM)
30. Madocsa (csak HG)

április
3. Nagyecsed, MH (csak PM)
4. Fehérgyarmat, MK (csak PM)
5. Vásárosnamény (csak PM)
7. Dunaharaszti, MH (csak PM)
8. Dévaványa, MH (csak PM)
9. Szeged, IH (PM, pr)
10. Hódmezővásárhely, MK (csak PM)
11. Karcag, MH (csak pr és PM)
14. Szeghalom, MH (csak PM)
17. Ajka, MK (2 buli) (PM, pr)
19. Orosháza, MH (csak PM)
20. Ózd, MH (2 buli) (csak PM)
21. Szekszárd, Színházterem (20h) (u)
26. Kaposvár, MK (2ea) (csak pr)
27. Szombathely (csak pr)
28. Főpróba
29. BIP (v szerint Carát is)
30. Aggtelek, Csepkőbarlang de. (csak u)

május
1. Tatabánya, Puskin MH (u)
5. Salgótarján, IH (PM is)
6. Székesfehérvár, Vörösmarty Színház (2 buli) (csak PM)
28. Csurgó, MK (pr)

június
5. Váci búcsú (PM, u is)
5. Balatonföldvár (IM)
6. Boglárlelle (IM)
15. Balatonszemes (IM)
24. Pécs

július
1. Miskolc (csak pr)
2. Veszprém, SZ (csak pr, eső: 3.)
6. Balatonboglár (csak PM és HG)
7. Balatonföldvár (sch ezt május 15-én írta be, de eznap nem jelzi)
13. Érd (csak v és pr)
16. Bánki tó (Smog) (u)

augusztus
1. Bácsalmás
4. Boglárlelle (Pm szerint 3.)
5. Kunszentmárton
6. Jászberény, Lehel Filmszínház (pr is)
7. Pusztavacs (j, v szerint Kugli is)
8. Hatvan, SZ (en:9) (csak pr)
15. 17h próba
18. 17h fotózás
20. a Királydombon az István a királyban szerepel a zenekar több tagja (Vili és Totó pl toronyőr) (v)
21. Mareczky István diszidál (v)
23. 20h próba
27. Dévaványa (u is, a szerint Karthago betegsége helyett)

szeptember
3. Miskolc, Salakmotorpálya (Gépfolklór, Mini, HBB, R.B. emlékzenekar, Edda, Sirokkó, Skorpió, Omega) (pl, sz, sch nem hozza) (Gyenizse András úgy emlékszik ez volt az első koncertje a Mobillal, mint dobos)
4. Nyíregyházi IP (pr)
9. Encs
12. Kaposvár, IH (u)
13. Leninváros
14. 15h Miskolc, Kivárda
26. 11h próba
29. CSIP (2v és HG szerint 30-a, a Carat és Hard Genius Rock társaságában)

október
7. Tab (19h) (u)
8. Dombóvár (19h)
15. Keszthely
22. E Klub (csak pl)

november
8. 10h próba
27. Debrecen
28. Miskolc

december
2. Sirok
3. Várklub (HG is)
7. 11h próba
12. Mezőkövesd (v)
17. Mór
25. Corvin Mozi 11h (Samuka ott volt)

----------------------1984

január
1. FMH?
10. Debrecen
19. MOM
30. FMH

február
6. de.11-kor próba
18. Eger, Vörös Csilla Mozi (Pótkerék) (2ea) (u)
23. Rádió V-ös stúdió

március
4. Cegléd, SP (u)
5. Schuster Szolnokon közönségtalálkozón a Diákklubban (u)
8. de.11-kor próba
9. de.11-kor próba 10. KEK (csak PM)
15. Szentendre, Katonai Főiskola 19h (csak PM)
17. Dunavecse, MH (csak PM és u)
18. Mohács, MK (csak PM és u)
19. Szeged, SP (csak PM) (pr Jászberénybe írja vendégnek egy filmvetítésre Schustert)
21. Nagykanizsa, MK (csak PM)
22. Kaposvár, MK (csak PM és u)
24. Tököl, MH (u)
25. Százhalombatta, SP (csak PM és u)
26. Békéscsaba, Téglagyári (csak PM és u)

április
2. Salgótarján, MK (PM és u szerint 1.)
3. Csepel
4. Cibakháza (PM)
4. Szerencs-Vásárosnamény
5. Petőfibánya, MK (PM)
6. Abony, MH (PM) (valószínűleg ez a kocsmakoncert)
7. Ajka, MH (pr, PM)
7. Ajka, MH 8. Polgár, MH (PM)
10. Mátészalka, MH (PM)
11. Berettyóújfalu, MH (PM)
12. Szerencs, MH (PM)
13. ELTE klub (PM)
16. Jászberény, MH (PM, pr)
17. Nagykálló, MK (PM)
18. Szikszó, MH (PM)
18. Nyírbéltek, MH (PM)
19. Putnok, MH (PM)
20. Rakamaz, MH (PM)
21. Hejőkeresztúr, MH (PM)
26. de.11-kor próba
27. Kandó Koll. (PM)
28. Hódmezővásárhely, MK (PM)
29. Bácsalmás, MK (PM)
30. Galgahévíz, MK (PM)
30. Bag, MH (20h) (u)

május
1. Tatabánya, IP (PM)
3. Eger, IH - Schuster közönségtalálkozón 17:30h (csak u)
3. Sárvár, MH (PM)
4. próba
5. Mosonmagyaróvár, MH (PM)
6. Dunaszeg, MH (PM, v)
7. Sopron, MK (PM, pr)
11. Tárnok, MH (PM)
11. próba
12. Sárbogárd, MH (PM)
14. Vác, MK (PM)
18. Jászapáti, MH (PM)
19. Nyírbéltek, MH (PM)
20. Tiszafüred, MH (PM)
21. Tiszafőldvár, MH (PM)
22. Levelek, MH (PM)
23. Szerencs, MH (PM)
24. Balmazójváros, MK (PM)
25. Győr, Vasutas Művház (v, PM, pr 4, vagy 11-et hoz)
26. Tapolca, MH (PM)
27. Szentgotthárd, MH (PM)

június
1. Miskolc (pr)
2. Sirok, Sz (PM, u)
3. Zalaszentgrót, MH (PM)
4. Kőszeg, MK (PM)
9. Vízvár, MH (PM, u)
12. Jászladány,MH (PM)
17. Gödöllő, Reptér (16h) (PM, u szerint esőre állt)
22. Dávod, MH (PM)
23. Hajós, MH (PM)
24. Adony, MH (PM)
29. Siófok, SZ (v, PM)

július
1. Nyul, MH (csak v)
3. BIP Vértes fotózás
7. Balatonboglár, SZ (u)
15. Dombóvár, MK (pl)
19. Szeged 14h
28. Balatonszemes, MH (PM)
29. Mezőkovácsháza,MH (PM)
30. Mezőhegyes (PM)

augusztus
3. Pécs, IP (k, PM szerint SZ)
4. Pusztavacs (Modi-Up, Hard Géniusz Rock, Citrom, Weekend, Kugli, Lord, Prognózis, Első Emelet, V'Moto Rock, Solaris) (PM is)
6. Dorog, SZ (PM)
10. Devecser, MH (PM)
11. Bugyi, MH (PM)
12. Szelidi-tó (PM)
20. Balassagyarmat, SZ (u)
27. Miskolc (pr)

szeptember
2. Nagykálló (PM szerint 1.)
2. Devecser (csak PM)
3. Debrecen, SZ (PM is)
4. Nyíregyházi IP (pr, PM is)
7. Lenti, MK (csak PM, pr)
8. Nagyatád, MK (PM is)
9. Simontornya, MH (PM is)
14. Kisújszállás, MH (csak PM és pr)
23. BIP Elketromos temetés (Old Boys + még valaki) (pr, sz)
28. Szolnok (u szerint rossz idő miatt a Járműjavító MK-ban)

október
9. Kőbányai Ifjúsági Klub ( P.Mobil klubest Schuszterrel) (csak PM)
19. Veszprém, Helyőrségi MK (csak PM)
27. Kisterenye, MH (csak PM)
13. Tatabánya, SP (Fáraó, Stress) (u)
28. Tatabánya

november
8. Záhony, MH (csak PM)
9. Devecser, MH (csak PM)
11. Derecske, MH (csak PM)
12. Mezőkövesd, MH (csak PM)
15. Szekszárd, Színházterem (19h) (u)
16. Salgótarján, IH (u)
23. E-Klub (pl)
24. E-Klub (Shadow) (pl)
24. Balassagyarmat, SP (18h) (u)
27. Pataky MH (csak j)
29. 16h. Az Elektromos Temetés rádiófelvétele adásban (PM)
29. 19h. FMH (Honfoglalás album Bp-i lemezbenutatója) (PM)

december
1. Új Várklub (csak PM)
7. ELTE-Klub (csak PM)
8. Encs, MH (PM is)
9. Kisvárda, MH (PM is)
11. Leninváros, MH (csak PM)
14. Jánoshalma, SP (u is)
15. Dunakeszi, MH (u)

----------------------1985

április
18. Kaposvár, MK (pr)
30. Mezőkovácsháza (Los Gallos - Chile) (u)

május
19. Somogyjád (Kölyök, Prognózis) (u)

június
1. Vác
2. Győr (VIT hajó indulás a Dunakapu téri hajóállomáson) (v is)
3. Komárom
4. Esztergom, Párkány
6. Baja, Sugovica part (VIT hajó végállomás) (pr is) (PM szerint SZ)
7. Paks, SZ (PM, u is)
8. Dunaújváros, SZ (u, PM is)
9. Bp. Újpesti rakpart (vendég: Nagy Feró, Pokolgép) (PM is)
15. TV-felvétel
21. Karcag (u szerint elmaradt)

július
9. Pécs, IP (u)
13. Karcag (u szerint az elmaradt koncertet pótolják) (en:14)
18. Pécs, IP (PM, pr nem)
26. Nagykőrös, Cifrakert (PM, u)
27. Szeged, Volán-pálya (Mini RC, Pokolgép) (PM)
30. Siófok, SZ (PM, u)

augusztus
9. Pécs, IP (pr)
11. Nyíregyházi IP (PM, pr nem)
18. Sződliget (u)
18. Komló, SZ (pr, u)
20. Balassagyarmat (u)
22. Vásárosnamény (pr)
31. Miskolc (pr)

szeptember
1. Nyíregyházi IP (pr)
2. Debrecen, SZ (pr)
16. Békéscsaba, Téglagyári MH (pr, u)

október
3. Veszprém, SP (Földrengés turné) (PM)
7. Székesfehérvár, Videoton Oktatási Központ (Földrengés turné) (Pokolgép) (PM)
12. Ajka, SP (Földrengés turné) (Senator) (PM)
13. Tatabánya, SP (Földrengés turné) (PM)
21. Tatabánya, SP (Földrengés turné) (PM)
24. Gyöngyös (v)

november
11. Szekszárd, MK (19h) (u)
12. Kaposvár, MK (pr)
17. Láng MK (PM)

december
6. E Klub (PM)
14. Új Várklub (PM, v)
26. BS Live-Aid (P. Box, Varga Miklós, Satöbbi, Prognózis, Tátrai-Török Tandem, Deák Bill, East, Feró-Slamó, Skorpió, V'Moto-rock, Edda, LGT, HBB, Révész, KFT, Hazel O'Connor, Omega) (PM)
28. Kaposvár, Kilián MK (utolsó koncert) (sz, v, de pr nem)

----------------------2001

március
2. Budapest, 4-es Metro klub

április
6. Budapest, 4-es Metro klub
27. Kisvárda, Várszínpad
28. Sátoraljaújhely, Művelődési Ház

május
4. Budapest, 4-es Metro klub
11. Dunaújváros, Poén rock-kocsma
26. Pilismarót, Motoros találkozó

június
1. Budapest, Mega Pub (Súlyosan bántalmazták Schuster Lórántot)
2. Kaposvár, Aréna Rock Klub (A koncert elmaradt! Június 22-én lett megtartva)
9. Budapest, PeCsa "Volt egyszer egy Ifipark"
15. Alsóörs, Harley Davidson Motoros Találkozó, Sztárvendég a Steppenwolf
16. Zalaszentgrót, Rockfesztivál
20. Gyöngyös
21. Esztergom, Fesztergom rendezvény
22. Kaposvár, Aréna Rock Klub
23. Ózd, Sportcsarnok - Rockfesztivál
29. Hatvan, Városnapi rendezvény

július
7. Kecskemét, Csalánosi erdő - Motoros találkozó
13. Pécs, Malomvölgyi Arborétum - XI. Rock Maraton
14. Kunszentmárton
20. Nagymaros, Ifjúsági Tábor (EFOTT)
30. Sóskút, Milleniumi Emlékpark
27. Tusnádfürdő (Erdély)
28. Sirok, Siroki-völgy - Motoros találkozó

augusztus
3. Kőröstarcsa 22h
18. Székesfehérvár, Camping 21h
30. Miskolc, Diósgyőri vár (vendég a P.Box)
31. Királyhelmec, Szlovákia 22 órakor (vendég 20h a Deák Bill Blues Band)

szeptember
1. Ipolyság, Szlovákia 22h (vendég Szekeres Tamás 19h és a Deák Bill Blues Band 20h)
7. Galánta, Szlovákia 22h (vendég Szekeres Tamás 19h és a Deák Bill Blues Band 20h) 8. Érsekújvár, Szlovákia 22 órakor (vendég 20 órától a Deák Bill Blues Band)
15. Vecsés, Szabadtéri színpad

október
13. Székesfehérvár (Az új felállás bemutatkozó koncertje)

november
6. Budapest, Meduza Klub (Nyilvános tv-felvétel) 17h
9. Szolnok, Sportcsarnok - Tiszaligeti Fesztivál (Km: Waszlavik Petőfi Welorex, Mini, Balázs Fecó, Beatrice, Deák Bill Gyula, Vörös István)

december
27. Kazincbarcika, Sport Büfé
28. Kaposvár, Szivárvány mozi
29. Szombathely, Sportház

----------------------2002

január
19. Röjtökmuzsaj 21.30 órakor

március
8. Nagykanizsa, Zoom Kocsma 22h
9. Várpalota, 22h
15. Érsekújvár (Szlovákia) 22h
16. Sopron, Hangár 22h
22. Debrecen, Lovarda (Beatrice, P.Box, Lies)
23. Nyíregyháza, Club Neo (Beatrice, P.Box, Lies)
30. Tatabánya, Vadorzó 22h
31. Szekszárd (Későbbi időpontra elhalasztva)

április
12. Békéscsaba
13. Újszilvás
19. Pécs, IH - Koncert után a Fekete Bárányok film vetítése

május
4. Soltvadkert
11. Jászboldogháza
12. Székelyudvarhely (Erdély)
18. Párkány (Szlovákia)
19. Grencsapáti
25. Máriahalom

június
7. Győr
14. Pecsa (Nemesis) (Vesszen a világ lemezbemutató)
15. Fehértó
22. Pécs, Malomvölgyi Arborétum
29. Újszilvás

július
6. Tiszacsege, Sportpálya (Elmaradt)
11. Szlovákia, Klikk Fesztivál
12. Kisújszállás
13. Kisvárda, Várszínpad
14. Fehérgyarmat
20. Kunhegyes
27. Sirok, Motoros találkozó

augusztus
10. Sárvár
11. Vonyarcvashegy
20. Nyírbátor, 21h
23. Diósgyőr, Vár

szeptember
14. Tamási
20. Hatvan, Expo
21. Zalaegerszeg

október
5. Komló
11. Székesfehérvár, Bahnhof

november
8. Szolnok, Olaj Sportcsarnok
15. Csorna, Művelődési Ház 21h

december
13. Esztergom, Molothow-Liget

----------------------2003

január
17. Szombathely
18. Sopron

február
21. Nagykanizsa, Zoom
22. Veszprém Padlás Rock-Club

március
3. Szeged, JATE Klub

április
5. Hódmezővásárhely, Mezőgazdasági Főiskola
12. Szekszárd, Sportcsarnok
17. Pécs, Ifjúsági Ház
25. Kaposvár, Szivárvány mozi

május
1. Budapest, Óbudai Hajógyári Sziget (délután)
8. Miskolc, Egyetemi Sportcsarnok - km: Beatrice
9. Békéscsaba
10. Nyíregyháza, Bem József Ált. Isk. (Edda - Karthago)
16. Debrecen, Lovarda (Ölveti Blues Band)
17. Zselíz (Felvidék)
24. Pilismarót

június
7. Fertőszentmiklós
19. Balatonszemes, Művelődési Ház + előzenekarok
28. Újszilvás

július
5. Baja
11. Pécs, Malomvölgyi Arborétum
12. Kisújszállás
19. Nagycétény (Felvidék), Magyar Napok
26. Sirok

augusztus
2. Gyoma, Bogártalálkozó
15. Diósgyőr, Vár
16. Kisvárda, Vár
17. Fehérgyarmat
19. Szigetvár
22. Dunakiliti, 21h Motoros találkozó
23. Somorja (Felvidék)
30. Sitke

szeptember
6. Székesfehérvár, Camping
12. Adony
13. Győr, ToRock

november
7. Szolnok, Tiszaliget
21. Miskolc, Nemzeti Színház
22. Miskolc, Városi Sportcsarnok

----------------------2004

május
6. Szekszárd, Illyés Gyula Főiskola
14. Paks
22. Ajka
29. Kamocsa, Felvidék

június
5. Solymár, Fő tér
19. Miszla-Bikádpuszta, Turul Fesztivál
26. Újszilvás, Motoros találkozó

július
9. Pécs, Rockmaraton
10. Kunszentmárton
16. Mezőhegyes, Lóversenypálya
24. Alsóbodok (Dolny Obdokovce)
31. Sirok

augusztus
6. Sárvár
11. Magyar Sziget / Kismaros
14. Kisvárda
19. Keszthely
21. Diósgyőr, 35 éves jubileumi koncert Sztárvendég: Tunyogi Péter
22. Szigetvár

szeptember
3. Verpelét
4. Makó, Motoros találkozó
25. Túristvándi

október
8. Nagykanizsa, Havanna Klub
9. Hajós, 18h
9. Szolnok, Sportcsarnok 22.30 (Sztárvendég: Tunyogi Péter)
16. Kaposvár, Szivárvány mozi, Sztárvendég: Tunyogi Péter
30. Mindszent

november
12. Debrecen, Lovarda
13. Hatvan, Neg-Rock
26. Sopron, Hang-Ár
27. Szombathely, Végállomás

december
4. Békéscsaba, 68-as Klub
28. Kecskemét, Sportcsarnok, Sztárvendég: Tunyogi Péter
29. Ipolyság (Felvidék), Csemadok Ház
30. Kazincbarcika, Sport

----------------------2005

február
25. Piliscsév

március
4. Kaposvár
5. Miskolc
18. Győr
19. Sopron

április
2. Békéscsaba
9. Szeged
15. Debrecen, Lovarda (Deák Bill)
22. Eger
30. Szeghalom

május
1. Kapuvár
13. Zalaegerszeg
21. Újhartyán
22. Kistarcsa, Szabadtéri füves pálya
27. Pecsa 21.30
28. Nádszeg (Felvidék)

június
4. Pilis
11. Tornalja
17. Dombóvár
18. Orosháza
25. Eger, Camping

július
2. Nyírábrány
8. Pécs, Rockmaraton
9. Kisújszállás
15. Székelyudvarhely, Rock Maraton
16. Szolnok
29. Vác, Váci Világi Vigalom
30. Sirok, Motoros találkozó

augusztus
6. Sárvár
12. Miskolc, Diósgyőr, Vár
13. Kisvárda
14. Hajmáskér
19. Szigetvár
20. Keszthely, Helikon strand
27. Gyöngyös

szeptember
9. Székesfehérvár, Fehérvári Zenei Napok, Bregyó-köz, kemping
17. Nagykáta
23. Dabas, Főtér
24. Izsák

október
5. Pomáz, Művelődési Ház
21. Szekszárd

december
3. Kaposvár, Szivárvány mozi
10. Szigetszentmiklós, Lordok Háza (Cserháti Pityi emlékkoncert)
16. Budapest, Josefina Blues Bell
27. Szombathely, Sportház

----------------------2006

március
10. Komló, SP

április
7. Csíkszereda (Erdély), SP
8. Marosvásárhely (Erdély), SP
14. Békéscsaba, Sportcsarnok

május
1. Harsány (Majális) ( ELMARAD )
14. Győr
20. Makó, Motoros Találkozó
26. Kamocsa (Magyar Sziget)
27. Pilismarót, Motoros Találkozó

június
2. Beled, Pünkösdi Fesztivál
3. Salgótarján, Camping - Motoros Találkozó
4. Zalakaros
17. Szalkszentmárton
24. Vekeri-tó Fesztivál
26. Kisvárda, Fő tér

július
1. Bodajk, Motoros Találkozó
5. Sopron (Volt Fesztivál)
7. Hevesvezekény, Hanyi-party
14. Pécs, Rockmaraton
21. Kaposmérő, Fő tér
22. Bük, Ünnepi Napok
28. Sirok (Motoros Találkozó)
29. Várhosszúrét (Felvidék)

augusztus
4. Sárvár
6. Harkány
7. Verőce-Kismaros (Magyar Sziget)
12. Nyíregyháza, Szabadtéri Színpad(?)
13. Hajmáskér
18. Siófok
19. Tőserdő-Lakitelek
25. Somorja
26. Túrkeve, Motoros Találkozó

szeptember
1. Tószeg (Motoros Találkozó)
2. Bükkábrány, Bányásznap
8. Székesfehérvár, Zenei Napok
9. Kunszentmiklós
16. Diósgyőr
29. Balmazújváros

október
13. Debrecen, Lovarda
21. Kaposvár, Szivárvány mozi
22. Pécs, IH
28. Győr, IH

november
18. Szolnok, SP

december
2. Miskolc, Egyetemi Körcsarnok
9. Érd, Klub Spaten
15. Sopron, Hang-ár
16. Josefina
22. Nagykanizsa, Kodály MH

----------------------2007

február
2. Hatvan
3. Budapest, Sportaréna „Rockaréna” Vendég: Tunyó, Bajnok. (Lord, Beatrice, Karthago, stb.)

március
17. Tatabánya
24. Székesfehérvár, Fezen Klub

április
5. Kecskemét – Rock Café tehetségkutató
27. Sepsiszentgyörgy, Szent-György napok
29. Szombathely, reptér

május
4. Villány, Borzsongás Klub (elmaradt)
5. Királyhelmec, II. Felszabadulás Rocknap
7. Ezen a napon döntenek Joe kipaterolásáról
12. Győr

június
2. Nyíradony SP
9. Bátaszék – későbbi időpontra halasztva
15. Fehérgyarmat
16. Kisvárda XXIV. Csapás, Várszínpad (6test, Omen, Fortress) (Póka és Németh Gábor nem ért rá, Tornóczky basszusozott és Czibere Csaba (Pokolgép) dobolt.)
17. Olaszliszka A P. Mobil az alábbi felállásban lépett fel: Rudán Joe-ének, Sárvári Vilmos- gitár, ifj. Tornóczky Ferenc-basszusgitár, Czébely Csaba-dob (Pokolgép). Póka Egon Kínában tartózkodott, Németh Gábor az SBB zenekarral volt elfoglalva.
22. Paks – Biritó, I. Biritói Napokon.
28. Köröstarcsa M.A.M.F.
30. Baja – Ósükösd, X. Bad Times találkozó

július
1. Kisoroszi, SP (Betarice)
5. Sopron VOLT Fesztiválon
6. Hevesvezekény Hanyi-parti???
7. Gombaszög, a szlovákiai magyarok 49. országos kulturális ünnepélyén. 18h
7. Polgárdi 21h
8. Gyál
13. Pécs, Rockmaraton
14. Mindszent
21. Bálványos
27. Bóly, Kántorock Fesztivál
28. Sirok, IX. Motoros hét (Lord, Kárpátia, Team Rock Band)

augusztus
3. Jászszentandrás, Füttyös park
4. Tiszacsege, Csege-napok
10. Szob
11. Csongrád, motorostalálkozó
17. Harta
18. Verpelét, Bor-Rock Fesztivál (Akela, Watch my dying, Holtidő, Leav it behind)
19. Máriahalom
20. Homrogd
24. Pusztavacs
25. Sárrétudvari
31. Dabas, (Bikini, Hungarica)

szeptember
1. Kalonda
8. Kozármisleny SP. Délutáni előadás.
8. Székesfehérvár Fezen fesztivál. Késés miatt rövidített program.
9. Celldömölk
14. Diósd
15. Diósgyőr
22. Balatonszentgyörgy
29. Jánossomorja

október
5. Villány Vörösbor Fesztivál
6. Szolnok
7. Tiszaliget Fesztivál SP
22. Debrecenben, Lovarda

november
3. Kaposvár Szivárvány Zeneházban. (Tunyogi évek turné)
9. Josefina – botrányba fullad (Tunyogi évek turné)
10. Nyíregyháza, Zrínyi Ilona Gimnázium (elmaradt) (Beatrice) (Tunyogi évek turné)
11. Miskolc (elmaradt) (Tunyogi évek turné)
13. Josefina (elmaradt) (Tunyogi évek turné)
16. Csurgó
17. Nagyudvarnok - Rudán Joe utolsó bulija
Hevesvezekény??? Gombaszög???

----------------------2008

április
26. Jászfelsőszentgyörgy

május
1. Érd (MK előtt 19 órakor)
9. Somogybabod, Off Road Fesztivál
17. Makó, Sweet Freedom Fesztivál
20. Békéscsaba
24. Kerepes, Patkó Étterem

június
6. Lőrinci
14. Enying
20. Paks, Biritó
21. Szerencs, Vár 19h
21. Hajdúdorog 22h
28. Biatorbágy 21h

július
4. Kamocsa (Felvidék)
5. Gyopárosfürdő
12. Polgárdi
26. Sirok

augusztus
1. Fonyód
2. Pásztó
3. Nyírcsaholy
6. Zalakaros
16. Pilis
19. Keszthely
20. Dunaújváros
30. Pusztavacs

szeptember
6. Budapest, Pestlőrinc (ingyenes)
11. Székesfehérvár, Fezen
12. Miskolc, Diósgyőri Vár
21. Nagykálló-Harangod (ingyenes)

december
28. Josefina

----------------------2009

február
27. Josefina (vendég: Tóth János Rudolf)

március
14. Sopron, Ifjúsági Központ
28. Josefina

április
4. Székesfehérvár, Fezen
21. Dunaszerdahely, Vásártér (20h)
24. Josefina

május
1. Salgótarján
16. Soltvadkert

június
12. Uzsa
13. Tahitótfalu
19. Paks, Biritó
20. Hajdúböszörmény
27. Kissikátor

július
4. Hevesvezekény - Hanyi-Party
11. Szigethalom, CSESZI Fesztivál
18. Harta
25. Erdély, Magyar Sziget, Zetelaki gát
31. Fonyód

augusztus
1. Ópusztaszer
8. Budapest, Bozsik Stadion
10. Magyar Sziget
15. Paks (zártkörű)
21. Soponya
22. Écs
23. Negyed (Felvidék)
29. Kaposvár TECHNIKAI OKOK MIATT ELHALASZTVA

szeptember
5. Crazy Mama (csak dedikálás)
11. Miskolc, Diósgyőri Vár (innentől Sch nincs jelen, csak egy bábu)
12. Székesfehérvár, FEZEN
18. Maroslele
19. Keszthely
25. Dabas
26. Gönc (Póka bemondja, hogy ennek a felállásnak ez az utolsó koncertje)
27. Póka Egon a Mobil honlapjának vendégkönyvében közleményben közli három tag (az Ő, Tornóczky Feri és Szakadáty Mátyás) kilépését

október
10. Josefina (fél-P. Mobil) a Gesarollal

november
14. Josefina (fél-P. Mobil) a Gesarollal van hírdetve, de előtte pár nappal kiderül: csak Gesarol

december
12. Josefina (az új tagság premierje lett volna, elmaradt, mert későn lett új tagság), helyettet Sakál Söröző (VIII. kerület Bezerédi u. 12.), közönségtalálkozó

----------------------2010

február
13. Josefina

március
13. Josefina

április
10. Josefina

június
12. Körmend
18. Paks, Biritó
19. Salgótarján
25. Balatonkenese

július
2. Debrecen, Lovarda
4. Kisoroszi
10. Újkígyós
24. Jánossomorja

augusztus
19. Sárospatak
20. Füzér

szeptember
10. Miskolc, Diósgyőri Vár (megtartva:11-én)

október
23. Josefina

november
6. Székesfehérvár
20. Josefina

december
11. Körmend
26. Josefina

----------------------2011

március
11. Club 202 (ex-Wigwam)
18. Crazy Mama

április
1. Komárom, Csokonai MK
15. Pécs

május
7. Várpalota
21. Szolnok, CORA Parkoló
28. Nyitragerencsér

június
10. Paks, Biritó
11. Tornalja (Felvidék)
25. Dombóvár (elmaradt)

július
2. Kaposvár

augusztus
6. Székesfehérvár, FEZEN
12. Zseliz
13. Keszthely
14. Csanádapáca
20. Margitsziget (Jobbik rendezvény)
23. Pecsa Kávéház

szeptember
3. Érd
9. Diósgyőr, Vár
10. Nyíregyháza, Múzeumfalu (Radar)

október
7. Szilice
8. Szilice
22. Josefina

november
26. Josefina (előzenekar a Matematica)

december
30. Pecsa Kávéház

----------------------2012

január
28. Pecsa Kávéház

február
24. Miskolc, Kocsonyafesztivál
25. Pecsa Kávéház

március
15. Deák tér
31. Pecsa Kávéház

április
20. Szerencs, Sportcsarnok
21. Hajdúnánás - Művelődési Ház
30. Hajógyári sziget - Jobbik Nemzeti Majális - Bajnokkal (utánuk a Moby Dick volt)

május
11. Kaposvár, MTESZ Székház
13. Kézdivásárhely (Erdély) - KSE Napok

június
2. - Krasznahorka (Felvidék) - Jótékonysági koncert Krasznahorkáért
6. Pecsa Sörkert - Miskolci kocsonya dedikálás

július
7. Nyitragerencsér (Felvidék) - Rockmúzeum - Rajongói találkozó
7. Kalász (Felvidék) - Generációk Találkozása Fesztivál
8. Nyitragerencsér (Felvidék) - Rockmúzeum - Rajongói találkozó
8. Alsóbodok (Felvidék) - Rajongói találkozó
8. Szeged, EMI Tábor
13. Szigethalom, Sziget-Halom Feszt (Mini, Bill)
14. Szekszárd - Rajongói találkozó
14. Pécs, Rockmaraton
28. - Mezőnagymihály - Gasztronómiai Fesztivál

augusztus
4. Hort - Rajongói találkozó
4. Csány - Hagyományőrző Dinnyefesztivál
17. Kunszentmárton - Kunsági Bornapok
18. Nagyudvarnok (Felvidék) - Rajongói találkozó
18. Dunaszerdahely (Felvidék) - Szent István-napok
19. Székelyudvarhely (Erdély) - Szent István-napi Ünnepség
20. Balatonboglár, Boglári Szüreti Fesztivál
23. Budapest - Városligeti Sörsátor - Gesarol 45

szeptember
5. Hévíz - Magyar Dal Napja
14. Nyíregyháza - Sóstó, Múzeumfalu (Bohém Rapszódia, Radar)
15. Miskolc, Diósgyőri Vár - Bükki Vadas-Boros Nap
22. Székesfehérvár, Fezen Klub
24. Pecsa - Égi Zenekar próba
29. Kecel - Csuhéj Birkafőző verseny 30. Pecsa - Égi Zenekar koncert

október
8. Baja - Rocker Bt.
12. Budapest, Csokonai MK (Kugli)
13. Székesfehérvár - Vadászkürt - Országos Rajongói Találkozó
27. Pecsa Café - Szezonnyitó P. Mobil Klub - Első tál
28. Nyitragerencsér (Felvidék) - Rockmúzeum - Rajongói találkozó
28. Pecsa Café - Második tál + Sárvári Vilmos 60

november
24. Pecsa Café