www.rockmuzeum.ini.hu

Köszönet Gáspár Róbertnek a kigyűjtésekért.

Pécsi koncertdátumok

----------------------1965

Február
8. Metro, Színház (haknis) (pl)

Június
28. Metro, Színház (2ea) (haknis) (pl)

----------------------1966

Július
5. Atlantis, Metró, SZ (u)
23. Atlantis, Rózsakert Étterem (Zalatnay, Bencze, Károlyi Mari, Balikó nővérek) (u)
24. Atlantis - Funny Fools, Vidámpark (Zalatnay, Bencze, Károlyi Mari, Balikó nővérek, Csonka endre táncos komikus) (u)

Augusztus
9. Metró, SZ (pl)

Szeptember
25. Atlantis, SZ (táncdalfesztiválos) (u, pl)

----------------------1967

Január
16. Atlantis, Nemzeti Színház (haknis) (pl és u is)

Március
26. Syrius, Nemzeti Színház (u)

Május
1. Atlantis, Vidámpark (haknis) (pl)
25. Nashville Teens, SZ (2ea) (u, pl is)
28. Atlantis, Polifon, SZ (u)

június
9. Metró, SZ (en:10) (haknis) (u, pl)
25. Omega, SZ (Wittek, Koncz, Majláth, Matus) (16:30h) (u, pl)

július
7. Illés, SZ (Halló itt Balaron turné: Csákányi, Toldy, Koós, Koncz, Korda, Felföldy, Verebély, Tychó, Hofi) (ORI, pl)
16. Wanderers, Vidámpark (haknis) (pl)
30. Pannónia (még Radiccsal!) (haknis) Mecseki Karnevál Vidámpark (u)

augusztus
7. the Red Guitars Ensemble (Varsó), SZ (en:9) (pl)

október
30. Syrius, Nemzeti Színház (haknis) (2ea) (u, pl)

----------------------1968

január
22. Syrius, Nemzeti Színház (haknis) (u)

február
12. Omega (2ea) (haknis) (mc Pálos Miklós), Nemzeti Színház (pr, pl)

március
11. Pannónia, Színház (haknis) (2ea) (pl)

május
1. Astor, Vidámprak (haknis) (pl)
13. Koncz, Nemzeti Színház (Pannónia) (pr, u)

június
3. Nashville Teens, SZ (mc Dévényi) (en:5) (2ea) (pr, u, pl)
10. Zalatnay (haknis) SZ (pr)
14. Syrius, SZ (haknis) (u, pl)
23. Polyfon, Vidámpark (haknis) (pl)

augusztus
5. Illés, Kovács K. (en:7), SZ (pr, ORI, pl)

szeptember
1. Pannónia, Vidámpark (haknis) (u)
22. Dogs, Vidámpark (Karda Bea) (eredetileg 14-re hirdetve, de esőnap) (u)

október
13. Olympia, Filmszemle (WJ)íbr> 25. Hungária, Vegyipari és Gépészeti Technikum bálja (21-05h) (u)

november
21. Hungária, Olimpia Étterem Széchenyi Gimnázium gólyabálja (u)

----------------------1969

március
10. Pannónia, Nemzeti Színház (u) 31. Illés (MI)

április
28. Syrius, Nemzeti Színház (haknis) (u)

május
1. Atlantis (Karda Bea), SZ (u)
21. The FlowerPot Men, SZ (mc Dévényi) (pl is) (en:23), SZ (pr, MI szerint 26.)

Június
1. Omega, Vidámpark (17h) (ORI, pl)
13. Juventus (haknis) (en:15.) SZ (pr)

július
4. Express (haknis) en7., SZ (pr)
22. Illés, SZ (en:24) (ORI, pl)

Augusztus
8. Metro és Zalatnay (3-ról, vagy 4-ről eső miatt talán áttéve), SZ (pr, ORI, u)
11. Udo Jürgens (mc Dr. Várady Gy.) (en:12), SZ

szeptember
? Illés-turné (Bonyhád, Pécs, Mohács, Komló) (pr)
7. Bergendy, Vidámpark (u)

Október
16. Metró (Zalatnay) (u)

November
24. Bergendy (haknis) 2ea, Nemzeti Színház (pr)
27. Pannónia (Magay), Nádor Terem divatbemutató (u)

december
15. Syrius (haknis) 2ea, Nemzeti Színház (pr, de u szerint elmaradt)

----------------------1970

április
1. Atlantis - Atlas, Nemzeti Színház (u)
13. Omega, Színház (MI)

Május
1. Hungária - Bajtala, Vidámpark (16h) (Szervánszky Attila, Gabriell de Sousa) (csak u, későbbi u szerint elmosta az eső)
25. Illés (Kex) Nemzeti Színház (u)

Június
2. Nashville Teens, SZ (en:3) (u, pl)
25. Slágerhullám Bergendy - (Harangozó, Korda, Magay, Poór, Dékány, Payer), SZ (en:3) (u, pl)

Július
7. Halló itt Balaton (Koós, Aradszky, Kovács Kati - Express), SZ (u)
21. Flying Machine SZ (en:22) (u, pl is)
28. Illés, SZ (Koncz Zsuzsa) (en:29) (csak ORI, pl, u)

Augusztus
31. Omega (Neoton), SZ (csak u)

Október
29. Illés - Bajtala, Puskin MH (2ea) (pl, de u szerint elmaradt)

November
13. Illés - Bajtala, Liszt Terem (2ea) (u - az elmaradt pótlása)

----------------------1971

Január
28. Echo, Liszt Hangversenyterem (Kibédy, Hlatky, Dékány Sarolta) (pl)

Március
1. Omega - Bajtala, Színház (2ea) (csak u)
4. Corvina 19 ó József Attila MH

Március
1. Metró (ORI)

Május
25. Fairport Convention, SZ (Tolcsvay) (pl)

Június
6. Winkelmayer Brass, SZ (haknis) (pl)

Július
1. Metro, SZ (Corvina) (en:3) (pl)
19. Winkelmayer Brass, SZ (haknis) (pl)

Augusztus
4. Illés, SZ (Koncz) (en:5) (pl)

Szeptember
2. Omega, SZ (en:3) (pl)

November
6. Juventus (csak CSA)

----------------------1972

Március
7. Bergendy (Koncz), Lisz Terem (u)
20. Syrius (Kovács Kati) (u, RM)

Május
1. Non-Stop, Neoton, Vidámpark (16h) (pl)

Augusztus
6. A SZÚR-on Taurus és Kék csillag, PVSK Pálya (u)
6. LGT, Zalatnay, Mini 15 ó Sikonda fürdő
7. LGT, Zalatnay, Mini 20 ó SZ (en:8) (pl is)
15. Omega 20 ó SZ (en:16) (pl is)

----------------------1973

Május
7. Syrius (haknis?) (csak RM)
14. Bergendy, nemzeti Színház (2ea) (csak u)

Július
8. Rhoda Scott, SZ (en:9) (csak pl)
22. SZÚR (Generál, Kék csillag, Express, Szácsy Pál) (csak u)

Augusztus
1. Corvina, SZ (haknis) (en:3) (csak pl)
3. KITT Egylet 20ó Balatonlelle, SZ
5. KITT Egylet 20ó Balatonföldvár, SZ
8. Omega, SZ (Burkholz) (20h) (en:10) (ORI, pl is)
9. KITT Egylet 20ó Tapolca, SZ
10. KITT Egylet 20ó Balatonboglár, SZ
12. Omega 20ó Balatonföldvár, SZ
13. Omega 20ó Keszthely, SZ
15. Omega 20ó Siófok, SZ
18. Omega 20ó Keszthely, SZ
28. KITT Egylet 20 ó SZ (2n:30) (ORI, pl is)

Október
22. Bergendi Együttes 18h és 20.30h Nemzeti Színház (u szerint 23-a...)

December
6. Syrius, Tanárképző Főiskola Díszterme (u)
10. Omega 18 és 20.30ó Nemzeti Színház

----------------------1974

Január
21. Fonográf 17.30 és 20.30ó Nemzeti Színház

Február
11. Generál és a Mikrolid Vokál 18 és 20.30ó Nemzeti Színház

Április
1. Generál és a Mikrolid Vokál 18 és 20.30ó Nemzeti Színház (egy elhalasztott koncert pótlása u szerint)
16. Koncz Zsuzsa és a Fonográf 18 és 20.30ó Nemzeti Színház
29. Zalatnay Show 18 és 20.30ó Nemzeti Színház (V'73, M7) (u is)

Június
10. Generál, SZ (en:11) (ORI, pl)

Július
15. Bergendy, SZ (en:16) (ORI, pl)

Augusztus
1. Omega, SZ (V'73) (en:2) (ORI, u, pl)
14. Neoton Family (Neoton Együttes, Kócbabák, Katona Klári) 18 és 20.30ó Liszt Terem
14. Skorpió, Corvina, SZ (en:16) (pl, ORI)
22. Fonográf, SZ (en:27) (pl)

Szeptember
1. M7, SZ (16h) (Zalatnay, Eszményi, Ihász, stb.) (pl)

Október
21. Illés 18 és 20.30ó Nemzeti Színház

November
25. LGT 18 és 20.30ó Nemzeti Színház

----------------------1975

Február
17. Omega 17.30 és 19.30ó Nemzeti Színház

Március
24. Bergendy, Nemzeti Színház (2ea) (csak u)

Július
2. LGT 17.30 és 19.30ó Park Mozi SZ (en:3) (V'73) (pl is)
15. Koncz Zsuzsa és a Korál 20ó Park Mozi SZ
30. Fonográf 18.30 és 20.00ó Park Mozi SZ (Tolcsvay) (pl is)

November
24. LGT 17.30 és 19.30ó Nemzeti Színház

----------------------1976

Január
6. Hungária 19ó IH

Február
3. Syrius 19ó IH (u is)
15. EAST Dallos Sándor MK

Március
22. Omega 17.30 és 20.30ó Nemzeti Színház

Április
12. Bergendy (18 és 20.30ó) Nemzeti Színház (u is)

Május
Neoton Együttes, Kócbabák, Vincze Viktória 18 és 20.30ó Nemzeti Színház

Június
1. Tolcsvay 18.30ó
14. P.MOBIL 19ó IH

Július
14. Fonográf 18 és 20.30ó Park Mozi SZ
19. EAST 20ó Hotel Minaret udvara (pl is)
22. Skorpió 18 és 20.30ó Park Mozi SZ

Augusztus
2. Omega 18 és 20ó Park Mozi SZ
11. Koncz Zsuzsa és a Korál 20ó Park Mozi SZ
18. LGT 17.30 és 20ó Park Mozi SZ

Szeptember
13. Piramis, IH 19 (u is)
26. Apostol, Bódy Magdy, IH (u)

Október
11. V-73 és Zalatnay 17.30 és 20.30ó Nemzeti Színház (u szerint 25-e!)
31. Noclav és a Juventus 19ó IH

November
8. Corvina 17.30 és 20.30ó Nemzeti Színház
15. M-7-es együttes 19ó IH
23. Syrius, IH (u)

December
13. P. MOBIL 19 óIH

----------------------1977

Január
24. Generál 19ó IH
27. Skorpió 17.30 és 20.30ó Nemzeti Színház

Február
14. Apostol 17.30 és 20.30ó Nemzeti Színház
14. Neoton 19ó IH

Március
31. Bergendi Együttes 19ó SP

Április
5. Piramis, SP (2ea) (u)
19. Cini és a Tinik, P. MOBIL 18 és 20.30ó IH

Május
1. KKP 20ó Balokány liget - IH
2. Fonográf 19ó SP
20. Mini 20ó Balokány liget - IH (u szerint viszont Gemini...)

Június
3. Universal, IP (u)
10. Neoton 20ó Balokány liget - IH
17. Syrius 20ó Balokány liget - IH (u is)
24. Gemini 20ó Balokány liget - IH (u is)

Július
1. EAST 20 ó Tanárképző Főiskola és Kollégiuma
1. Pantha Rhei 20ó Balokány liget (pl is)
8. P. MOBIL 20ó IP (PM, pl u is)
15. Piramis 20ó IP (PM, pl is, de u szerint Kis Rákfogó)
22. Spirál 20 ó IP (PM, pl is, de u szerint Panta Rhei)
29. KKP 20ó Balokány liget (pl is)

Augusztus
5. Új Rákfogó 20 ó IP
8. Omega 19.30ó SP
12. Syrius 19 ó Fegyveres Erők Klubja (u is)
12. Hungária 20ó IP (de u szerint Piramis)
20. BEATRICE (Öt-let) 20ó IP (u is)
22. LGT 19.30ó SP
26. Mini 20ó IP (u is)
31. Bergendy 20ó IP (u is)

Szeptember
1. Mini és Suzi Quatro 18ó PVSK Pálya

Október
6. Piramis (Lyar) 20ó SP
29. Syrius, IH (haknis) (u)

November
2. Mini 19ó Balokány liget - IH
8. Koncz Zsuzsa, Zorán és a Beton együttes 17.30 és 20.30ó Nemzeti Színház
9. Kaszakő 19ó IP

December
6. Hungária 18ó IH
10. Panta Rhei, Zoller, Kis Rákfogó, IH (pl)
28. P, Mobil, Mini, V'moto-rock - SP (u)

----------------------1978

Január
7. Gemini 18 óIH
27. Kaszakő 19ó IP

Február
6. Neoton Familia 17.30 és 20.30ó
21. Zorán és a Beton Együttes 18ó IH
27. Corvina 17.30 és 20.30ó

Március
27. Omega 19ó SP (IM is)
28. V' Moto-Rock 19ó IH

Április
7. EAST 19ó IP
18. V' Moto-Rock és a Gúnya 17.30 és 20.30ó IH

Május
3. Örökzöld melódiák 19ó SP
19. Gemini 20ó IP
20. KKP 20ó IP
20. Hungária 20ó IP
21. Nagy Rákfogó 10.30ó IH

Június
2. Nautilus és Bontovics Kati 20ó IP
9. P. MOBIL 20ó IP
16. Wastaps 20ó IP
23. Mini 20ó IP
30. Neoton Familia 20ó IP

Július
7. Piramis 20ó IP (u is)
14. Generál 20ó IP
21. Illés 20ó IP
28. Főnix 20ó IP

Augusztus
2. SBB 20ó IP
3. EAST 20ó Hotel Minaret udvara
4. Mini 20ó IP
10. Kis Rákfogó 20ó Hotel Minaret udvara
11. V' Moto-Rock 20ó IP
18. Apostol 20ó IP
29. P. Mobil (Samu)

Szeptember
1. Atlantis 20ó IP
3. Gemini 20ó IP
17. 100 Folk Celsius 19ó IH
29. Kovács Kati 17ó IH

Október
9. Bergendi Együttes 19ó SP
24. Kovács Kati 17 és 19ó IH

November
21. Skorpió 17 és 19h IH

December
9. HBB 19h SP (u, SZL is)

----------------------1979

Január
30. P. MOBIL (HBB) 17 és 19.30ó IH (u is)

Február
20. Mini 19ó IH

Március
1. Az IH-ban Som és Révész közönségtalálkozón (u)
6. Color 19ó IH

Április
10. Bontovits Kati, IH (u)
12. Somló Tamás közönségtalálkozón az IH-ban (u)
17. HBB 17 és 20ó IH (u is, Billt és Bergendy Istvánt hozza vendégként) 23. Piramis 19ó SP

Május
10. Hungária 19ó IH
11. Generál 20ó IP
19. Panta Rhei 20ó IP

Június
3. EAST 20ó IP
16. HBB 20ó IP (u is)
21. Tűzkerék, HBB, P. Mobil - Puskin MH (u)

Július
7. Color 20ó IP
13. HBB 20ó IP (u is)
21. Mini 20ó IP

Augusztus
3. Omega - HBB (csak ORI)
4. BEATRICE 20ó IP (u szerint IH)
11. Skorpió 20ó IP
17. Révész Sándor Danyi Attilával beszélget az Ifiparkban u szerint
25. Korál 20ó IP

Szeptember
1. Dinamit 20ó (u szerint elmaradt)
10. KKP 18 és 21ó
13. Piramis 20ó

Október
8. Dinamit, SP (Paprika-duó) (csak u)

November
5. A Dinamit a Konzum Áruházban dedikál (csak u)

December
3. Express 17.30 és 20.30ó Nemzeti Színház
6. A Piramis tagjai a Konzum áruházban dedikálnak 13 és 14 óra között (u)
7. HIT (valahol) (MrB)
10. Koncz Zsuzsa 17.30 és 20.30ó Nemzeti Színház

----------------------1980

Február
17. P. Mobil, Puskin MH (u, Samu)
18. Zorán 18 és 20ó Ságvári MH
20. a Ságvári MH-ban megalakul az Omega Klub, jelen van Hobó és az Omega tagjai (u)

Március
10. Zorán Show 17.30 és 20.30ó Nemzeti Színház (pl is)
16. Beatrice, Puskin MH (2ea) (csak u)
31. HBB, Puskin MH (2ea) (u)

Április
28. Dinamit, SP (csak u)

Május
20. Beatrice 20ó IP
23. Hobó a Ságvári MH-ban tart bluestörténeti előadást 15:30-tól (u)
23. HBB 20ó IP (u is)
26. Piramis, SP (csak u)
26. Express, Ságvári MH (csak u)
30. P. MOBIL 18ó Kaposvár - Park Étterem kerthelyisége

Június
6. Edda 20ó IP
20. Korál 20 ó IP (u is)
21. Ikarusz, Mecseki Szénbányász Sporttelep (Puskin MH kezelésében) (csak SZL, pr nem)
21. Tűzkerék, HBB, P. Mobil, Puskin MH (csak u és Samuka)
22. Beatrice, Óceán, Skorpió, Puskin MH (Skorpió?) (zs sem hozza, kezdetben u Eddát és Skorpiót mondd, majd egy másik u szerint az Edda helyett Beatrice)

Július
29. Kovács Kati 20ó SZ
18. HBB 20ó IP
25. Karthagó 20ó IP

Augusztus
1. Mini 20ó IP
8. Color és a Panta Rhei 20ó IP
15. P. MOBIL 20ó IP (u szerint IH)
19. East, Minaret Szálló (csak PM)
22. HBB 20ó IP (u is)
29. Skorpió 20ó IP

Szeptember
3. Candy, IP (csak u)
5. Hungária 20ó IP (u szerint viszont Tűzkerék)
9. Miklóska a Ságvári MH-ban élménybeszámol Mihály Tomival és Solti Jánossal (u)
20. Beatrice, KPVDSZ MH (u)
22. Piramis klub megnyitó az összes taggal, filmvetítéssel, Puskin MH (csak PM)

Október
11. Mini klub 18-22ó IH (u szerint vendég Závodi János is)
29. Karthago, Pécsváradi MK (u)

November
1. HGM 18-22ó IH
10. V'moto-rock Pécsváradi MK (u)
15. Új Rákfogó 19ó IH
15. Mini klub 18-22ó IH (u szerint vendég Závodi János is, előzenekar a Jazz GT)
24. A Piramis Klub vendége a Puskin Művházban Som, Pataky Attila és Slamó (u)
25. Illés, Koós, Nemzeti Színház (2ea) (pl)
27. HIT, HBB, Skorpió, P. Mobil, Vásárcsarnok (u) 28. Korál, Műszaki Főiskola (u)

December
4. Skorpió 19ó IH (u is)
11. Mini klub 17-22ó IH
19. HBB 17 és 20ó IH

----------------------1981

Január
17. Mini klub 17-22ó IH

Február
13. URH 19ó Zsolnay MH
17. EAST 20ó IH
21. Mini klub 18-22ó IH

Március
3. KKP 17.30 és 20ó Nemzeti Színház
26. HBB, Doktor Sándor - Zsolnay MK (vendég: Tátrai Tibor) (csak u)

Május
8. P. BOX 17ó Ságvári MH
10. Rolls és a V' Moto Rock 17ó IP (u szerint Óceán is)
15. EAST (Delírium) 19ó IP
22. Korál 20ó IP
27. HGM 20ó IP
29. Karthago 20ó IP

Június
3. HGM 18ó IP
4. Delfin Rt, Várkert (csak PM)
9. Treff, Morris, Nehézvíz, Opál, IP (u)
12. HBB 20ó IP
19. Skorpió 20ó IP

Július
3. Rolls 20ó IP (Prognózis VI szerint)
7. Edda, Új Skorpió 20ó Szabadtéri Táncszín (Káptalan u.)
10. HIT 20ó IP
17. HBB 20ó IP (u is)
24. P. BOX 20ó IP
24. Sztárcsinálók, Táncszín (pl)
31. Hungária 20ó IP

Augusztus
12. Atlantis (amatőr együttes) 20ó IP
14. P. MOBIL 20ó IP
18. EAST 20ó Hotel Minaret udvara
21. V' Moto Rock 20ó IP
24. Korál 20ó Szabadtéri Táncszín (Káptalan u.)
28. Dinamit 20ó IP

Szeptember
4. P. BOX 20ó IP

Október
6. Morris 19ó IH
13. Prognózis 19ó IH

Október
19. Rolls, JAMH (19h) (Feró, Bill, Molnár György) (u)

November
3. Mini 19ó IH
9. KFT 17.30 és 19.30ó Ságvári MH

December
10. Komár László és a Fórum 18ó Doktor S .- Zsolnay M. MK
22. EAST 19ó IH

----------------------1982

Január
20. Hungária 17 és 19.30ó Doktor S .- Zsolnay M. MK

Február
1. Karthagó 19ó IH

Március
17. HBB 19ó József Attila MH
22. Color 19ó IH

április
8. Rolls, Kamaraszínház (csak PM)
20. East 19ó IH (PM is)
27. Skorpió és a Bjelo Dagme (jugoszláv) 18ó SP (u szerint végül East, Skorpió, HBB)

május
14. P. BOX 20ó IP
28. Piramis 20ó IP

június
4. Color 20ó IP
11. HBB 20ó IP (PM is)
25. GM 49 20ó IP
30. Prognózis 20ó IP

július
16. Rolls 20ó IP (PM, u is)
21. Morris 20ó IP
23. Mini 20ó IP (PM is)
28. Edda 20ó IP (PM is)
30. A Kugli és Vikidál Gyula 20ó IP

augusztus
6. Hungária 21ó Szabadtéri Táncszín (Káptalan u.)
11. Solaris 20ó Szabadtéri Táncszín (Káptalan u.) (PM szerint IP)
13. HBB 20ó IP (PM is)
18. Rolls, IP (csak PM, u)
25. Karthagó 20ó IP (PM és u is)
27. Új Skorpió 20ó IP (PM, u is)

szeptember
1. Korál 20ó IP (u is)
3. Start, IP (u)

október
5. Zorán és a Láma együttes 19ó IH
20. Zorán és a Láma együttes 17ó Helyőrségi Művelődési Otthon

november
9. Zorán 19ó IH
30. EAST 17 és 19ó IH (PM is)

december
1. Hobó az IH-ban dedikálja könyvét (u)
6. LGT, SP (csak PM)
10. HBB, MK (csak PM)
20. Kovács Kati és az Universal együttes 18ó Ságvári MH

----------------------1983

Január
10. Komár László és a Fórum 20ó Ságvári MH

Február
4. Hungária 19ó SP

Március
1. Szűcs Judit 17.30 és 20.30ó Nemzeti Színház
11. Európa Kiadó 19ó Nevelési Központ
14. Color 19ó IH
19. V' Moto Rock 19ó Nevelési Központ
19. Mini IH (PM)
27. P. Mobil Vásárcsarnok (csak PM)

Április
12. HBB "Növekszik a csapat", IH (csak PM és u, III/III szerint elmaradt)
15. Edda 19ó Nevelési Központ
21. Rolls 19ó Nevelési Központ (u szerint "technikai okok miatt" elmaradt)
26. Első Emelet 19ó IH

Május
11. Bródy János 19ó IH
19. Korál 19ó Nevelési Központ
21. Bikini, IP (Bizottság, Első emelet, Kontroll csoport, Csiga-Biga, Tepertő) (csak PM)

Június
3. Edda 20ó IP
6. P. Box, IP (csak PM)
7. EAST 20ó SZ
10. Bikini 20ó IP
17. Karthagó 20ó Szabadtéri Táncszín (Káptalan u.) (PM is)
18. Punk-Tum 20ó IP

Július
1. STB, Kaszap Tibor, Első Emelet 18ó IP
14. Hungária 20ó SZ (ORI is)
15. Sirokkó (Varga Miklós, Scholler Zsolt, Lugossy László, Soldos László) 20ó IP
20. Item Klan 20ó IP
22. Mini 20ó IP
29. P. BOX 20ó IP

Augusztus
2. A.E.P. Zeusz együttes 20ó IP
5. P.BOX 19.30ó IP
8. Omega, PMSC Pálya (v, pr nem)
9. Szaturnusz 20ó Hotel Minaret udvara
12. HIT 20ó IP
17. The Pertő 19ó Rózsakert
26. Bikini, IP (PM, u szerint szeptember 2-re halasztva)

Szeptember
2. Bikini, IP (csak u)
2. Korál 20ó IP
9. HBB 20ó IP (u is)
27. HBB (Hobó előadóestjeként hirdetve) 18 és 20ó IH (u is)

Október
7. Bródy János 18ó Nevelési Központ
8. Jazz-jazzrock (Kóczián Tibor és Barátai, Spektrum együttes és Szabó Sándor gitárművész) 19 ó Nevelési Központ
15. Item Klan 11ó IH

November
30. 100 Folk Celsius 19ó IH

December
6. EAST 18.30 és 20.30ó IH

----------------------1984

Január
17. Komár László 17.30ó IH
20. Spektrum 19ó Nevelési Központ

Február
16. Kovács Kati és az Universal együttes 20 ó Do-Zso

Március
5. Dolly-Roll 19ó SP (PM is)
6. Szűcs Judit, Színház (2ea.) (csak PM)
14. P. Mobil 18ó IH
31. Alvin Lee (Prognózis), SP (PM)

Április
19. LGT 19ó SP
27. Spektrum 19ó Nevelési Központ

Május
11. Bikini 20ó IP
18. Hobó BB 20ó SZ

Június
1. ef. Zámbó Happy Band 20ó IP
6. Nashville Teens, SZ (csak PM)
8. Prognózis 20ó IP
11. V'moto-Rock, Mini, SZ (csak PM)
15. Első Emelet 20ó IP
22. Sirokkó, IP (csak PM)
29. Karthagó 20ó IP

Július
6. Bikini 20ó IP
13. Skorpió 20ó IP
20. Korál 20ó IP
27. EAST 20ó IP

Augusztus
3. EAST 20ó IP
3. P. Mobil, SZ (csak PM)
10. Első Emelet 20ó IP (PM is)
13. Safari, SP (csak PM és pl)
24. Bikini 20ó IP
31. Rolls, IP (PM, u, a pr által 14-re hirdetett és elmaradt koncertet pótolták eznap)

Szeptember
7. Skorpió 20 ó IP
14. Hobó BB 20 ó IP (PM erre a napra Rollst hoz magában)
19. P. Box, (Debile Menthol) SP (csak PM)
19. Hipnózis, SP (csak PM)

Október
27. Főiskola, Art Deco, Húshangverseny, Dojó otthon, Milleniumi Földalatti (pl)
30. Első Emelet 19ó IH

November
9. Hobó az IH-ban közönségtalálkozón (u)
15. Soho, Nino, Clips, Szeptember 19 ó IH
19. R-Go 19 ó SP
30. Kovács Kati, Koncz Tibor és az Universal együttes 17.30 ó Helyőrségi Művelődési Otthon

December
2. HBB, Műszaki Főiskola Kollégiuma (csak u)
6. EAST 19 ó IH
13. Soltész Rezső 17.30 ó Nevelési Központ

----------------------1985

Január
29. Komár László, Kristály Kriszta és Faragó "Judy" István 17.30 és 20.30ó Pécsi Nemzeti Színház

Február
4. Hobó BB 19ó SP
11. Kovács Kati és az Universal együttes 18 ó Ságvári MH
13. 100 Folk Celsius (PM, pr nem hozza)
21. Rolls Nevelési Központ (PM, pr nem hozza)
25. Mini RC, IH (PM, pr nem hozza)

Március
11. Omega 18 ó Városi SP
13. Első Emelet 19 ó Nevelési Központ (PM is)
25. Mini RC 19 ó IH

Április
22. LGT 19ó SP
26. Kovács Kati és az Universal együttes 18 ó Nevelési Központ

Május
3. ef. Zámbó Happy Band 19 ó Do-Zso
10. Edda 19ó IP
13. Zorán 18 és 20ó Ságvári MH
24. Bikini 19ó IP
31. Deák Bill Gyula, Török Ádám, Németh Alajos és a Mini RC 19ó IP

Június
5. John Mayall 20 ó PMSC Sportpálya (előzenekar: Balázs Fecó PM szerint)
14. Hobó BB 19.30ó IP
20. KFT 20 ó Nevelési Központ
28. Edda 20ó IP (u is)

Július
5. Bikini, IP (csak u)
8. The Twins 20.30ó Nevelési Központ
12. Prognózis (csak VI)
12. Skorpió, IP (csak u)
19. P.BOX 20ó IP (u is)
23. Prognózis IP (csak u)
26. Saragosa Band 20.30ó SP (ORI is)

Augusztus
9. P.MOBIL 19.30ó IP (en:10) (u is)
16. Bizottság 19.30ó IP
23. Bikini 19.30 ó I
23. Prognózis (csak u, VI nem)
30. Slamó és Barátai (Trunkos András, Lugossy László, Dorozsmai Péter, Nagy Ferenc) 19.30ó IP

Szeptember
6. KFT 19.30ó IP
11. Totenhosen 19 ó Nevelési Központ

Október
1. Nico 19 ó Nevelési Központ
18. Komár László (Elvis Presly emlékműsor) 18 ó Nevelési Központ
28. Bródy János 19 ó IH

November
11. Varga Miklós 19ó SP
18. R-Go 19ó SP
16. Szenátor (Som Lajos, Takács Tamás, Szekeres Tamás, Varga László, Gigor Károly) 18 ó IH
19. Slamo és barátai 18 ó Nevelési Központ
20. Bizottság 19 ó Do-Zso

december
1. HBB (k)

----------------------1986

január
29. HBB 19 ó Do-Zso (u is)

február
11. Koncz Zsuzsa 17.30 és 20.30 ó Pécsi Nemzeti Színház

április
9. Robert Tylli (USA) 19ó IH
9. Tolcsvay Trió 19ó IH
17. EAST 19ó IH (PM is)
17. HBB, JPTE (Szupertrió és Lakatos Dezső) (u)
21. Dolly-Roll 20ó SP
25. East, JPTE (csak PM

Május
7. Makám 20 ó Do-Zso (u is)
8. Cseh Tamás, Do-Zso (u szerint elmaradt)
9. Komár László és a néhai Tremoló együttes ELVIS BÁL 19-02 óráig Olympia Étterem
9. HBB 20 ó Do-Zso (u is)
25. Rock majális (SK, Edda, Bikini, Tátrai-Török tandem) 18 ó Szabadtéri Táncszín (Káptalan u.)

Július
Veno Veracrusa 19ó IP

Augusztus
8. Bikini 19ó IP
29. Beatrice 19ó IP

Október
13. Z'Zi Labor 19ó IH
23. KFT 20 ó Do-Zso
24. KFT 20 ó Do-Zso
26. Omega (Pokolgép), SP (csak PM)

November
14. Ági és Fiúk 19ó Do-Zso
15. V'Moto-Rock, JAMK
21. Voga - Turnovszki 20ó Do-Zso
24. Koncz Zsuzsa 20.30ó POTE aula
26. Omega 19 ó SP

December
2. Hymnus 19ó Do-Zso
17. Bop - Art 19ó Do-Zso
18. Diop - Trió 19ó Do-Zso

----------------------1987

Január
14. Rigan Clan (NSZK) 19 ó Nevelési Központ
19. SK, Labilis állapot, Tini Roll, Pécsi Iparivásár, ANK Supeg Group 19 ó Nevelési Központ

Február
3. Z'Zi Labor 20ó SP
7. Modern Hungária 17 és 20 ó Nevelési Központ
17. Bikini 18ó IH
24. Koncz + Bródy, Nevelési Központ (csak MCS)
27. Európa Kiadó 19ó Do-Zso

Március
4. Első Emelet 18ó SP
6. Hamlet - Nagy Feró és a Rockszínház 19 ó Do-Zso
19. Prognózis 18ó IH
20. Z'Zi Labor 20ó Nevelési Központ
27. Milleniumi Földalatti és a Kézi Chopin 19 ó Do-Zso (pl is)

Április
3. Hamlet - Nagy Feró és a Rockszínház 19 ó Do-Zso
9. Hamlet - Nagy Feró és a Rockszínház 19 ó Nevelési Központ
16. Napóleon Bulevard 19ó IH
22. Szexepil 19ó Do-Zso
24. Suped Disco 19ó Nevelési Központ

Május
4. Dolly-Roll 20ó SP
5. KFT 20ó Do-Zso
6. KFT 20ó Do-Zso
13. Milleniumu Földalatti és a Kézi Chopin 20ó Do-Zso
15. Edda 20ó IP
29. Ossian, IP (csak Ga)
30. Beatrice, IP (csak u)

Június
12. Pokolgép 20ó IP
19. Deák Bill Gyula és a P.Box Company 20ó IP
26. Bikini 20ó IP
30. Pretty Maids 19ó SP

Július
24. Lord 20ó IP

Szeptember
9. Nagy Feró és a Beatrice 20ó IP (u is)
11. Pokolgép 20ó IP

Október
7. Neurotic 19ó Do-Zso
8. Running Wild 19ó SP
21. Ossian (csak Ga)

November
3. Zorán 19ó POTE aula
4. Stormwitch (NSZK) 19ó Do-Zso
11. Hobó BB 19 ó Do-Zso (u is)
13. Bikini 19 ó Do-Zso
20. VHK 20 ó Do-Zso
23. Start 19ó IH
24. Edda 19ó SP

December
The Plastic Dolls (NL) 19ó Do-Zso
8. Neoton Familya 18ó SP

----------------------1988

Február
17. Nagy Feró, Vaszlavik Sámán és a Csiga-Biga együttesek koncertjei 18ó IH
26. ef. Zámbó Happy Band 19 ó Do-Zso

Március
2. Szexepil 19ó Do-Zso
8. PUF, Tanárképző (csak Le)
16. Kézi Chopin és a Keleti Fény 19ó Do-Zso
25. Step 19 ó Do-Zso

Április
6. KFT 19ó Do-Zso
13. Pokolgép 19ó Do-Zso
14. V'Moto Rock 19ó POTE aula
26. Első Emelet 18ó SP
27. Attila (NL) 19ó Do-Zso
29. Slamovits és a No együttes 19ó Do-Zso

Május
3. Z'Zi labor 20ó SP
3. Koncz Zsuzsa 20ó POTE aula
3. PUF, JATE (csak Le)
6. Európa Kiadó 20ó Do-Zso
13. Tranzit 19 ó Do-Zso
27. Edda 19ó IP

Június
Gitárpárbaj (Felkay Miklós, Menyhárt János, Papp Tamás, Szűcs Antal Gábor, Tátrai Tibor, Varga János, Zselencz László) 20ó IP
10. Pokolgép 20ó IP
17. Beatrice 20ó IP (u is)

Július
7. CODA 20 ó IP
10. Pokolgép 20 ó IP

Augusztus
26. Hobó BB 20 ó IP

Szeptember
19. 100 Folk Celsius 19ó IH

Október
14. Pokolgép 20 ó Do-Zso
19. Névtelen Nulla 19 ó IH
19. HBB, Nevelési Központ (csak u)

November
3. Morris és a Coda 19 ó Nevelési Központ
4. Stormwitch (NSZK) 20 ó Do-Zso
8. Dolly Roll 19 ó Nevelési Központ
11. KFT 19 ó Do-Zso
14. Edda 19 ó SP
22. Európa Kiadó 19 ó Nevelési Központ
23. HBB, Nevelési Központ (csak u)
25. Ossian, Dozsó (csak Ga)

December
2. Szexepil 19 ó Do-Zso
6. Ági Kamikaze és a Kamikaze 19 ó Nevelési Központ
15. Napóleon Bulevard 19 ó Nevelési Központ
21. HBB, Nevelési Központ (csak u)

----------------------1989

Február
1. HBB, Nevelési Központ (csak u)

Június
29. PUF (Le)

December
21. PUF, IH (Le)

----------------------1990

Október
30. PUF (Le)

----------------------1991

Április
24. PUF (Le)

December
6. PUF (Le)

----------------------1993

január
4. Pokolgép, Nevelési Központ (pl)