www.rockmuzeum.ini.hu

Köszönet Lang Tamásnak a kigyűjtésért.

Szombathelyi Művközpont (Művelődési és Sportház) koncertjei (pr alapján):

----------------------1965

június
19. Benkó, Flottila, Hobo, Syrius, Atlas, stb. (beatfesztivál) (j)

----------------------1967

július
3. Illés (Halló itt Balaron turné: Csákányi, Toldy, Koós, Koncz, Korda, Felföldy, Verebély, Tychó, Hofi) (ORI)

----------------------1968

január
23. Illés, Zalatnay (mc Poór Klára)

május
22. Nashwille Teens, (2ea)

november
12. Metró

----------------------1969

március
17. Illés (IM)

április
30. Pannónia, Atlantis (haknisztáros) 2ea/ MH

----------------------1972

július
27. Illés (Koncz) (2ea) (pl)

----------------------1973

február
21. Mini (Zalatnay) (2ea) (17:30; 20:30) (pl)

március
12. Omega, Beton (2ea) MK (pl)

április
17. Bergendy (pl)

június
20. Generál - Mini - Zalatnay (ORI)

augusztus
13. KITT Egylet (ORI)

----------------------1975

február
10. Bergendy, Neoton, 2ea (a ’74 dec.16-án elmaradt helyett!)

március
7. Omega

----------------------1976

április
14. Bergendy (pl)

----------------------1977

augusztus
13. Omega, MK (pl)

----------------------1978

április
13. Gemini együttes és Eszményi Viktória (19h)

július
22. "Halló, itt Balaton" - Expressz-együttes, Koós János, Aradszky László, Szegedi Molnár Géza, Cserháti Zsuzsa, Sárosi Katalin (ilyen Halló, itt Balaton rendezvény volt máskor is, de ott fellépők nem voltak feltűntetve..) (18 és 22h)

október
15. Máthé Péter és együttese (17:30 és 20h)
18. Mojszejev együttes (19h)

december
4. LGT és Gold Washboard (Varsó) (17 és 20h)
22. Piramis (17 és 20h)

----------------------1979

január
18. Szintézis kubai pop-együttes (19h)

február
23. Express együttes (17 és 20h)

április
15. Sanny Jim Band, P. Mobil (18h)
27. Piramis (17:30 és 20h)

augusztus
7. Omega (HBB) (17:30 és 20:30h) (ORI is)

november
10. Dinamit (16:30h)
13. Koncz Zsuzsa (19h)

december
3. Korál (19h) (PM is)
13. Koncz Zsuzsa (19h)

----------------------1980

február
6. 19h Mákvirág

március
11. 19h Saturnus
13. 19h Tolcsvay
21. 19h Vujisics

május
2. 20h 100 Folk Celsius

július
8. 17:30h és 20:30h Korda György, Express, Búmm-trió, Angyal János, Balázs Klári, Juhász Mária, Uzonyi Edit
11. 19h Dinamit
26. 17:30h és 20h Kovács Kati, Gunya, Universal, Koncz Tibor

október
30. 17:30h Color

november
26. 17:30h Fonográf

----------------------1981

január
20. 18h Zorán
26. 17:30h Hungária, P. Box

február
14. 19h Continentál, Wastaps, 100 Folk Celsius, Lord (HG szerint Woods)

március
4. 17h és 20h Kati és a kerek perec, Gunya
8. 15h Lord, Kamélion

április
9. Hur-Labor
26. 15h és 21h közt valamikor: K.O, Lord (HG is)

május
29. 19h Benkó Dixieland

június
28. Skorpió, MSH (csak PM)

július
12. Kovács Kati (csak PM)
18. 17:30h és 20:30h Korál, Mini
24. 17h és 19:30h Korda György

augusztus
26. 17h és 20h Aradszky László, Harangozó Teréz, Sárosi Katalin, Verebély Iván, Böröczky József, Balogh Márta, Kovács Erzsébet, Kékesi Trió

szeptember
12. 15h Lord

október
11. 17h és 20h Universal, Kovács Kati, Szegedi Molnár Géza, Fábián Éva
23. 19h Bódi Magdi, Ács Enikő, Dolák Saly Róbert, KFT

november
16. 19h Soltész Rezső, Stefanidu Janula, Horváth Attila, Sasvári Annamária, Bárdos László, Juventus
21. 15h Prognózis
27. 19h Komár László, Fórum

december
15 17:30h East, Fermata (Cz), Lord

----------------------1982

március
2. 17:30h és 20h Koncz Zsuzsa
6. 17h és 20h Hungária
25. 17h és 20 Hobo Blues Band

április
10. 15h P. Mobil

május
16. 19h V' Moto Rock
22. 15h és 21h közt valamikor: Piramis

július
16. 20h Kovács Kati, Universal, Gunya Misi, Koncz Tibor

augusztus
18. 20:30h Korda György, Expressz, Balázs Klára, Szánti Judit, ifj. Latabár Kálmán
19. 15h Lord, Új Skorpió, Edda, Hobo Blues Band, Solaris, Rolls

szeptember
25. 19h K.O., Karthágó

október
12. 17:30h és 20h Neoton

november
19. 19h Lord, Kugli - Vikidál Gyula, P. Box, Praque Selection konzert
27. 19h Mini, Bikini

december
8. 17h és 20h LGT
13. HBB (csak HG)

----------------------1983

február
11. 20h Apostol, Expressz
19. No Bros (osztrák), Lord

március
14. 17:30h és 20h Korda György, Expressz

április
27. 19h P. Mobil

július
8. 20:30h HBB

augusztus
6. 19h Mondie (NDK), Lord
12. Prognózis (csak VI)
24. 20:30h Omega
27. 19:30h Rolls Frakció

szeptember
16. 19:30h Rolls Frakció

----------------------1984
(ez évben minden a Szabadidő Központban volt)

május
1. 18h LGT, Lord

július
22. (esőnap 23.) Dolly Roll

augusztus
5. Safari, Szabadidő Központ (en:6.) (csak pl)
16. 20h (esőnap 17.) V' Moto Rock
23. 20:30h (esőnap 24.) Neoton

október
3. 18h Kaláka (ez már a Sportházban)

----------------------1985

július
5. 20h VM Band, Tinik

augusztus
1. 20h Omega (pl is)
13. 21h Neoton
25. 20h Dolly Roll

november
19. Nazareth, Sportház (pl)

1986 és 1987 első felének programja nem volt meg....

----------------------1986

április
5. Prognózis (csak VI)

----------------------1987

február
17. Koncz + Bródy (csak MCS)

április
1. John Mayall (j)

szeptember
14. R-Go

október
2. 19h Benkó Dixieland Band
30. 19h Chris Norman

december
8. 19h Bikini
21. 18h Zoltán Erika, Erotic 29. 16h Lord

----------------------1988

február
6. 20h Karda Beáta, Fábián Éva, Continentál

március
11. 20h Viki és a flört, Névtelen nulla, Fan-fan, Beri Ari és a Pillangók, Nagy Feró, Waszlavik és a Csiga-Biga
12. 20h Koós, Dékány Sarolta, Körmendi Duó (lehet, h. február)

április
11. 19h Lord és Balázs Fecó
17 19h Z'Zi Labor
18. 10h és 14:30h 100 Folk Celsius
20. 19h Első Emelet

május
14. 20h Koncz Zsuzsa, Bródy János
22. 19h R-Go

június
7. 19h Kreator

július
24. 20h Ossian (Ga szerint 23.)

október
16. 19h Komár László
26. 19h Step

november
3. 10:30h és 14:30h Halász Judit, Bojtorján
15. 18h Bikini
18. 19h Sógor
27. 19h Napoleon Boulevard

december
23. 10h Roller (Mozdony) együttes
30. 17h Lord

----------------------1989

március
8. East Tátraival (pr nem)
27. 19h Első Emelet

április
27. 19h Zoltán Erika

június
1.19h Ossian
15. 19h Lord
26. 19h Pokolgép

július
4. 19h Ossian (PM, Ga is)

augusztus
1. 19h Edda

szeptember
23. 19h Lord
25. 19:30h Pannon fesztiválzenekar
26. 19h Benkó Dixieland Band

október
18. 10h és 14:30h Pastorale együttes, Mikó István

november
13. 19h Krókusz
27. 19h Első Emelet
21. 19h Korda György és Balázs Klári

december
29. 19h Lord

----------------------1990

március
16. Beatrice, Udvari Bolondok, Sandosten Blues Band, Blues henger, Revivar Band, Vas-Bocskai-Pollák - MK (pl)
17. Deák Bill Blues Band, Bluesügyi Hivatal, Natural Way, Alexy-Légrády, Zányi-Kiss, Bluesix Jazzband, Glen Scweitzer, Blues henger - MK (pl)

november
9. Bródy (Hang nélkül bemutató)
15. Cseh Tamás
23. Szekeres Tamás (Gitármánia bemutató) vendég: Géniusz

----------------------1991

április
9. HBB

május
21. Tátrai Band

június
7. Pa-Dö-Dö

----------------------1992

november
Pokolgép, MÁV Haladás MH (pl)